Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Prežite krásne momenty v luxusnom maďarskom hoteli, ktorý spája honosnosť šľachtických dvorov so súčasným komfortom a gurmánskymi zážitkami.

43
Popis ponuky

Tento vznešený kaštieľ dal v roku 1870 dali postaviť barón Miklós Földváry ako letné sídlo pre svoju milovanú manželku. Kaštieľ bol dejiskom mnohých významných obchodných rokovaní, ale predovšetkým bol určený na honosné hostiny, bály a zábavky pre vyššiu elitnú spoločnosť, ktorá holdovala poľovačkám a kvalitnému vínu, ktoré tento región ponúka.

Prežite romantické chvíle v Ayuspa wellness. Stres spôsobený unáhleným životným štýlom môžete odbúrať v saunovom svete, ktorý zahŕňa fínsku saunu, infra saunu a parnú saunu. Pre dámy, ako aj pre pánov je pripravený Beauty kútik, kde vám skúsení pracovníci poskytnú ošetrenie pleti, masáže tváre, zábaly rúk, manikúru a pedikúru.

Romantickú atmosféru umocní večerné posedenie pri plápolajúcom ohníku v krbe a pohár kvalitného vína.

Začiatkom roka 2009 kaštieľ prešiel kompletnou revitalizáciou pod taktovkou nového majiteľa a vrátila sa mu sláva z čias minulých. Dnes opäť hrdo nesie svoje meno Chateau Földváry. Jeho súčasná podoba ponúka miesto stvorené na oddych, relax, ale aj posedenie s priateľmi pri kvalitnom víne. Kaštieľ v sebe spája bohatú tradíciu, štýlový interiér, vynikajúcu kuchyňu a prvotriednu obsluhu.

Budovu kaštieľa obklopuje rozľahlý zámocký park určený hosťom, v ktorom sa nachádza oddychová zóna s bazénom a športovými ihriskami.

Pohodlie a komfort vám zaručia najmä izby s nadštandardným vybavením, ktoré sú zariadené netradične, každá v inom štýle.

Izby vás prenesú o pár storočí v čase späť. Rodinám s deťmi hotel ponúka veľké izby s možnosťou prístelky.

Na svoje si prídu aj gurmáni, ktorí môžu v reštaurácii ochutnávať špeciality maďarskej a medzinárodnej kuchyne, či vína z rôznych kútov sveta, ku ktorým sa podávajú tie najkvalitnejšie francúzske syry.

Reštaurácia La Noblesse sa vyznačuje pôvodnou architektonickou výzdobou a prekrásnym výhľadom na priľahlý park. Dokonalé stolovanie, podmanivý lesk pohárov, pôvabné kvetinové aranžmá a ochota personálu vám umožní vychutnať si kulinárske umenie našich šéfkuchárov.

Skvelá káva po bohatých kráľovských raňajkách, oddých pri popoludňajšom čaji s domácou bábovkou, alebo záver dňa pri pohári kvalitného vínka v Bare Portofino. Jedinečný art deco štýl s vôňou histórie. Široký výber nápojov a osviežujúcich kokteilov nájdete na tomto najobľúbenejšom mieste našich hostí.

Historický interiér voňajúci kožou, tabakom a drahými vínami to je Gentlemen´s Club. Súčasťou klubu je vínna pivnica so širokým výberom najkvalitnejších talianskych, francúzskych a maďarských vín.

Posedenie pri pohári lahodného koňaku, whiskey či vínka vám spríjemní aróma najlepších cigár z celého sveta. Rozptýlenie tu nájdu aj vyznávači billiardu a hostia uprednostňujúci chvíle oddychu pri spoločenských hrách.

Chateau Földváry ponúka jedinečné relaxačné služby, ktoré ulahodia vášmu telu, duši a mysli. Stres spôsobený unáhleným životným štýlom môžete odbúrať v saunovom svete, ktorý zahŕňa fínsku saunu, infra saunu a parnú saunu.

Nové wellness a krásne Slovenky - finalistky MISS Slovensko 2014:

Kaštieľ je zároveň nádherným romantickým miestom na zásnuby, výročia či svadobné obrady. Novomanželov čaká tajuplný „HoneyMoon“ apartmán a naši šéfkuchári zostavia jedinečné menu podľa vašich predstáv.

Photoshooting pre časopis Emma:

Fashion shooting for ONE magazine:
159 €
280 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
159 €
280 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
35
Práve prezerá 41 ľudí
28
40
Práve prezerá 43 ľudí