Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nežiaduce kožné prejavy ako jazvy po akné, vrásky a pigmentové škvrny zlikviduje erbiový frakčný laser. Okrem toho vašu pokožku aj vyhladí.

CosMed
0 / 5
57
Popis ponuky

Novinka - vyhladenie pokožky erbiovým frakčným laserom, Dermablate Effect, ktorého hlavným účinkom je postupné odstránenie jednotlivých vrstvičiek pokožky, a tým jej vyhladenie a omladenie.

Pracuje na princípe pohltenia laserového lúča tkanivami obsahujúcimi vodu a ich následným odparením. To umožňuje postupne zlikvidovať nežiaduce kožné prejavy. Práca po vrstvách umožňuje citlivo voliť hĺbku zákroku bez ohrozenia hlbších štruktúr kože, teda možnosť veľmi precíznej kontroly vlastného laserového zákroku. Tepelné pôsobenie na okolité tkanivá, čiže aj bolestivosť, sú minimálne.

  • vyhladenie jazvičiek, najmä po akné,
  • vrások okolo úst a očí
  • celkové omladenie pleti (resurfacing)
  • odstraňovanie pigmentových a stareckých fľakov
  • odstránenie cystičiek, bradavíc, keratóz, niektorých znamienok a pod.
  • ak je v liečenej oblasti infekcia (zápal, herpes)
  • nevhodný je pre pacientov s precitlivenosťou na svetlo a pri sklone k tvorbe hypertrofických jaziev a keloidov
  • zákroky ablačným laserom sa nevykonávajú v lete, po zahojení je ešte 3 mesiace nutná fotoprotekcia krémom s vysokým ochranným faktorom proti UV žiareniu

Smerovanie laserových lúčov je špeciálne upravené tak, že je nimi ošetrená len časť pokožky a medzi ošetrenými plôškami ostávajú ostrovčeky nedotknutej kože, ktorá rýchlo prerastá aj na ošetrené oblasti, a výrazne tak skracuje dobu hojenia.

Využíva sa hlavne na odstraňovanie vrások, resurfacing (omladenie) pleti, vyhladzovanie jazvičiek a odstraňovanie pigmentových fľakov. Zákrok je minimálne bolestivý, nie je nutná ani lokálna anestézia. Začervenanie je len mierne, doba hojenia je približne 3-5 dní.

Parkovanie

Pri návšteve štúdia autom môžete použiť strážené parkovisko za budovou BBC 3, prístupné z Plynárenskej ulice, hneď za parkovacím domom - tam, kde bolo kedysi veľké parkovisko ORANGE. Po zazvonení vrátnikovi povedzte, že idete do Cosmedu.

www.cosmed.sk
30 €
70 €

Kúpené
75x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
30 €
70 €

Kúpené
75x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
61
64
66