Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zabudnite na starosti počas masáže podľa vašich predstáv. Na výber klasická, relaxačná, masáž chodidiel či olejová masáž celého tela.

Sofia Bene
0 / 5
43
Popis ponuky

Klasická masáž

Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly. Masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. Zbavuje stresu a uvoľňuje napätie.

Relaxačná masáž

Ide o špecifickú masáž, ktorej hlavnou úlohou je odstránenie bolesti a stuhnutého krku, bolesti hlavy a chrbtice. To pomáha pri zlepšení látkovej výmeny, lepšie pracuje mozog, zrak, upraví sa činnosť srdca, uvoľní sa celá chrbtica, zlepší sa pohybový systém.

Olejová masáž

Je veľmi vhodná u ľudí, ktorí sú citlivý na bolesť. Je to ľahká dotyková masáž, bezbolestná. Je vhodná aj pre deti. Masáž odstraňuje sa bloky v meridiánoch a na dráhach, cieľom masáže je znova rozprúdiť energiu v organizme.

Reflexná masáž chodidiel

Na chodidlách je zobrazená dokonalá mapa ľudského tela, ktorá nám ponúka možnosť diagnostiky ako i účinnej prevencie. Počas masáže masér cielene pôsobí na jednotlivé orgány v tele hmatom. Takýmto pôsobením napomôžeme telu obnoviť svoju samo regeneračnú schopnosť.

Škoricový zábal:

Anticelulitídny zoštíhľujúci zábal s vysokokoncentrovanou škoricovou silicou, ktorá sa už od pradávna používa na prekrvenie. Po nanesení špeciálnej škoricovej zmesi sa ošetrené časti tela zabalia fóliou a prikryjú dekou. Teplo zvyšuje účinky. Škoricový zábal sa silne prehrieva, štiepi tuky. Tlak, ktorý vyvíja fólia zvonka, spôsobuje nárast vnútorného tlaku v medzibunkovom priestore. Mierne začervenanie, svrbenie a štípanie nie je znakom precitlivenosti, je normálnou reakciu organizmu a je príznakom, že zábal už účinkuje. Príjemne voňavý škoricový zábal rozprúdi lymfu a rozbije tukové bunky. Výsledkom je úbytok na objeme a celkové zlepšenie vzhľadu pokožky, ktorá je postihnutá celulitídou, kŕčovými žilami alebo popraskanými žilkami. Po absolvovaní kúry je potrebné krém nechať pôsobiť aspoň 6 hodín bez umytia aby sa účinok predĺžil.

Indikácie:
  • celulitída
  • nadbytok tuku v oblasti
  • prekrvenie pokožky

Kontraindikácie škoricový zábal:
  • v tehotenstve
  • pri obličkovej nedostatočnosti (zvýšený príjem a odvod tekutin predstavuje záťaž na vylučovací systém)
  • pri mokvajúcích dermatózách
  • pri otvorených ranách v mieste zábalu
  • pri akútnom nebezpečenstve tromboembolie

Sofia bene je moderné centrum s tímom profesionálov, ktorí sa vždy starajú o vaše pohodlie a dobrý pocit. Po návšteve štúdia sa budete cítiť ako znovuzrodení. Príďte a nechajte sa rozmaznávať. Komplexná starostlivosť o celé telo je úžasný zážitok, ktorý si budete chcieť čoskoro zopakovať.
11,50 €
20 €

Kúpené
314x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
11,50 €
20 €

Kúpené
314x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
58
61
64