Kačacinka a víno pre 2 osoby c príjemnej reštaurácii Zlatá Lipa II. Čaká vás poriadna hostina za bezkonkurenčnú cenu.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
Popis ponuky
Veľkí papkáči sa v Zlatej Lipe najedia do sýtosti. Skvelé jedlo a príjemné prostredie atmosférickej reštaurácie sú tým pravým pre chvíle s rodinou, priateľmi či kolegami pri tanieri dobrého jedla. Príďte si aj vy vychutnať obľúbenú špecialitu - kačacinku s dobrým vínom.

Reštaurácia Zlatá Lipa sa nachádza na sídlisku v bratislavskej mestskej časti Dúbravka. Vonkajší vzhľad budovy nenápadne zapadá do okolia, takže návštevníka o to viac prekvapí vnútorný priestor reštaurácie, ktorý sme rafinovane zosúladili. Pred reštauráciou sa nachádza letná terasa s grilom a parkovisko s kapacitou 60 miest.

Zlatá lipa reprezentuje kvalitnú gastronómiu za ceny, ktoré si môže dovoliť každý. Príjemné domácke prostredie pre rodiny s deťmi, hladných študentov i zamilovaných v každom veku.

Denne ponúkajú 3 druhy zvýhodneného menu. Kuchyňa je charakteristická pre rodinnú reštauráciu, obsahuje predovšetkým široký výber pravej talianskej pizze, cestoviny, ale aj kompletné menu od predjedla, polievky, grilované mäsové špeciality, šaláty a dezerty. Pochúťkou je pravá talianska káva podávaná v rôznych spôsoboch. V oblasti nápojov ponúkame značkové slovenské vína a aj čapované pivo.

Pre vaše ratolesti je pripravený detský kútik na terase, tak aby ste ich mali pod dohľadom. Už nemusíte chodievať na detské ihriská, šmykľavky, pieskovisko, horolezecká stena pre deti, to všetko pomôže zaujať vaše dieťa.

Vynikajúca kuchyňa, príjemné prostredie a profesionálny prístup sú základným predpokladom na zorganizovanie najrôznejších firemných a spoločenských akcií. Nezáleží na tom či pripravujete firemné posedenie, svadbu, promócie, krstiny, oslavy životných jubileí, kar či narodeninovú oslavu, nájdete všetko čo potrebujete.
Recenzie k ponuke1
Priemerné
3
Hodnotené 1x
1
0
2
0
3
1
4
0
5
0
ericka11
8.2.2015
Priemerné
3 / 5
Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

Kúpené:
29x
Poskytuje:


8,99 €
28,17 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať