Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pohodlie, krásy prírody aj kultúra mesta. Nechajte sa uniesť rozprávkou a užite si pobyt v luxusne zariadenom 4* Hoteli AGATKA Bratislava.

55
Popis ponuky

Pohodlie, krásy prírody aj kultúra mesta... Nechajte sa uniesť rozprávkou a užite si pobyt v luxusne zariadenom ****Hotel AGATKA Bratislava. Ten okrem krásneho ubytovania s výhľadom na Malé Karpaty ponúka skutočné pohodlie po celú dobu Vášho pobytu.

Prvý boutique hotel na Slovensku nájdete na okraji Bratislavy v tesnej blízkosti prírodnej rezervácie Šúrsky prales.Bezproblémové parkovanie na nádvorí, kulinárske špeciality v hotelovej reštaurácii. Hotel hosťom ponúka pohodlné ubytovanie, útulné zázemie pre obchodné stretnutia, firemné školenia či semináre, zaujímavý sprievodný program a rozľahlý areál i na teambuildingové a športovo-relaxačné aktivity.

Ubytovanie ako na zámku. Hotel sídli v budove neoklasického kaštieľa zo 17. storočia. Objekt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a teraz sa môžu hostia ubytovať v izbách s pravou zámockou atmosférou. Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 15 dvoj-lôžkových izbách s oddelenými alebo manželskými posteľami s možnosťou prístelky.

Každá izba je zariadená v inom štýle a má k dispozícii:TV, veľkú priestrannú kúpeľňu s vaňou, telefón pri posteli, písací stôl, separátny stolík na batožinu, room service 24 hod. a otvárateľné okná. K dispozícii sú aj izby pre osoby so zdravotným postihnutím. K servisným službám hotela patrí: anglicky hovoriaci personál, práčovňa, žehlenie a čistenie odevov na objednávku, automat na čistenie topánok, parkovisko, výťah, fén, možnosť ubytovania domácich miláčikov.

Kulinárske špeciality domácej i zahraničnej kuchyne môžete ochutnať v príjemnom prostredí hotelovej reštaurácie s výhľadom na zelené nádvorie hotela. Kapacita reštaurácie je 45 miest a je plne klimatizovaná.

V príjemnom počasí je k dispozícii terasa na zelenom nádvorí hotela. Obľúbené sú grill a garden parties, školy varenia a grilovania s aktívnou účasťou hostí na príprave jedla.

Pri hoteli sa nachádza jazdecký areál s viac než 40 koňmi, jazdiť môžete v teréne alebo v krytej hale. Hotel usporiadava jazdecké kurzy pod vedením skúsených inštruktorov. V areáli hotela si tiež môžete zahrať golf. Hotel je v dobrej polohe pri prírodnej rezervácii Šúr, ktorá sa vyznačuje výskytom vzácnej flóry a fauny, je ideálna na rôzne túry po krásnej prírode.

AKTIVITY:

Bratislava, Viedeň aj termálne kúpele:

Hotel sa nachádza len 10 min. od hlavného mesta Bratislavy s množstvom turistických atrakcií ako Bratislavský hrad, Staré mesto, ZOO a Dinopark, Slavín, Botanická záhrada.

Len hodinu od Bratislavy sa nachádza Viedeň, ktorá rozhodne tiež stojí za návštevu. Ak Vás unaví chodenie po meste, zájdite si do (40 km vzdialených) termálnych kúpeľov Mosonmagyaróvár s liečivou vodou.

Foto: Termálne kúpele Maďarsko Mosonmagyaróvár

Zrelaxovať sa môžete ísť do blízkeho aquaparku Aquathermal Senec, ktorý sa nachádza na obľúbených Slnečných jazerách. Aquapark Senec od hotela vzdialený len cca 16 km (22 min. autom).

Zažite zábavu v Aquapark Senec www.aquaparksenec.sk

PODMIENKY rezervácia pobytu:

  • obsadenosť termínov si overujete priamo v hoteli
  • po obdržaní kupónu je potrebná rezervácia na tel. čísle: +421 2 459 436 11 (Po-Ne od 7:00 - 19:00 hod.), pri rezervácii je potrebné nahlásiť svoje meno a priezvisko, tel. č., číslo kupónu a názov zľavového portálu CenyNaDne

  • zakúpený voucher treba zakúpiť a poslať e-mailom, najneskôr 3 dni pred pobytom
  • je potrebné si rezervovať termín čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo Vami plánovanom termíne
  • zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 48 hodín pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť
  • check in: 14:00 hod., check out: 10:00 hod.
Boutique ****Hotel AGATKA Bratislava: Tešíme sa na Vašu návštevu!
49 €
109 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49 €
109 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
34
38
60