Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Wellness pobyt v Slovenskom raji + all inclusive pre seniorov. Ubytovanie v hoteli Čingov***s výhľadom na krásy národného parku.

45
Popis ponuky

Dlhé a dobrodružné prechádzky, nádherné výhľady, vodopádý či iné krásy prírody v chránenom parku. Slovenský raj je ozajstný raj. Niekoho možno sklame, že len turistický, ale tí, ktorí spoznali krásy tohto jedinečného kúta Slovenska, vedia, že od skutočného raja nemá ďaleko.

Hotel Čingov*** ponúka komfortné ubytovanie s výhľadom na krásnu prírodu národného parku Slovenský raj v 3 typoch izieb ladených v rôznych farebných kombináciách.

Po celodennom výlete si doprajte relax vo wellness centre hotela a krytom bazéne s teplou 31 °C vodou. Sauny, vírivka (whirlpool jacuzzi), skvelé masáže a mnohé iné atrakcie vám zaručia dokonalý relax a odpočinok.

Vo vitálnom svete hotel Čingov je vám k dispozícii:

 • Parná sauna
 • Eukalyptická sauna
 • Soľná sauna
 • Oddychová miestnosť
 • Fínska sauna
 • Infra sauna
 • Vírivka (whirlpool, jacuzzi)
 • Ochladzovací bazén
 • Tropický dážď
 • Ľadové vedro
 • Infra lehátko

V štýlovej reštaurácii s kapacitou 100 miest si môžete vychutnať príjemnú a neopakovateľnú atmosféru horiaceho krbu a kvalitných chutných špecialít pripravovaných aj priamo pred vašimi očami.

Hotel má veľmi výhodnú polohu - v blízkom okolí sú bohaté možnosti turistiky, kúpania, poznávania pamiatok a histórie spišského a podtatranského regiónu, Zamaguria či Gemera.

V auguste 2016 opäť sprístupnili turistom roklinu Kyseľ, v ktorej sa nachádza 1500 metrov dlhá ferrata. Ide o jedinečnú a vyhľadávanú časť Slovenského raja, výstup na ňu je však povolený len s potrebným vybavením - tzv. ferratovým setom. Náučný chodník v úseku od ústia rokliny pri Bielom potoku po mostík nad Obrovským vodopádom umožní návštevníkom obdivovať a zažiť divokú prírodu netradičnou formou. Z dôvodu ochrany prírody bude možné ferratu využívať len do 31. októbra 2016.

Región Spiš je neobvykle bohatou klenotnicou umelecko-historických pamiatok. Vzácne pamiatky sa nachádzajú takmer v každej dedine a turista, ak chce vidieť viaceré pamiatky svetovej úrovne, nemusí prejsť ani 100 km.

Hodnota a bohatstvo pamiatok sa navonok odráža v tom, že na Spiši sa nachádzajú pamiatky zapísané do Zoznamu svetových prírodných a kultúrnych pamiatok UNESCO (Spišský hrad, Spišská Kapitula, Spišské Podhradie, Žehra) Národné kultúrne pamiatky: Dielo Majstra Pavla z Levoče a chrám sv. Jakuba v Levoči, Spišský hrad...

Takmer polovica z mestských pamiatkových rezervácií Slovenska je na Spiši: Levoča, Kežmarok, Spišská Kapitula, Spišská Sobota.

Krásu Slovenského raja, Vysokých a Nízkych Tatier, Pienin môžete spoznať aj v rámci pešej turistiky alebo cykloturistiky.www.hotelcingov.sk
129 €
236 €

Kúpené
406x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
129 €
236 €

Kúpené
406x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
Práve prezerá 118 ľudí
37
39
50