Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jedinečné ovocné kytice. Fantastický darček na Valentína, v ktorom sa pohrávajú kombinácie chutí ovocia, čokolády a orieškov.

26
Popis ponuky

Každý sladký darček je niečím výnimočný a špeciálny. Rovnako, ako je výnimočnou aj vaša polovička. Dajte jej vedieť, že vám na nej záleží práve takouto milou, hravou, farebnou, chutnou a zdravou formou zároveň. Snáď sa z toho darčeka ujde trošku aj vám :-)

Jahodová bonboniéra

Čerstvé ovocie v belgickej čokoláde je jednoducho mňamka. A ešte väčší zážitok máte, keď ho niekomu podarujete. Zdravý darček Vám prináša možnosť ako očariť blízkeho. Naturálne balenie ovocia v čokoláde, ktoré vyzerá jednoducho no senzačne. Veľká mašľa v rôznych farbách. Vyberte si počet jahôd na ktorých si chcete zamaškrtiť od 12 do 24 ks. Ponúkame Vám ich v čokoláde, v kokose, s orieškami, mandľami, sezame, makom či karamelizované orechy. Chuti sa hranice nekladú. Najlepšie je odskúšať ich všetky.

Ovocná kytica "Zdravie z lásky"

Aj keď sa to možno nezdá, tým najcennejším darčekom je zdravie. Ale aj zdravie môže byť niekedy maškrtné. A práve preto vznikla kytica "Zdravie z lásky". Ananásové srdiečko v strede, ktoré je v obklopení jahôd máčaných v kvalitnej belgickej čokoláde. Oriešková posýpka jahodový pôžitok ešte znásobí. Nechýbajú ani menšie srdiečka a kvetinky s malinami, ktoré predstavujú optimizmus a hravosť vo vašej láske. Dominantou kytice je ananásové srdce v čokoláde, na ktoré môžete kontrastným nápisom pridať čokoľvek, čo chcete vašej láske povedať.

Ovocná kytica "Hviezdna obloha"

Povedzte svojej láske, že je hviezda! Hviezdna pochúťka je určená pre hviezdu vášho života. Povedať jej to môžete hneď viackrát. Ako prvé jej to povedia ananásy v tvare hviezdy. Sú doplnené o kontrastné černice, ktoré ešte viac posunie do popredia tvar ananásu. Ponapichované bobule hrozna vôkol s kontrastnými mesiačikmi voňavého melóna pripomínajú galaxiu, v ktorej je vaša hviezda práve tou výnimočnou. Chýbať nemôže ani najobľúbenejší kúsok kytice, ktorým sú bezpochyby jahody. Čisté, v čokoláde či ozdobené chrumkavou orieškovou posýpkou.

Ovocná kytica "Milujem ťa"Ovocná kytica "Pomarančová"

8,90 €
12 €

Kúpené
410x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
12 €

Kúpené
410x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
67
25
58