Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Strávte so svojou polovičkou vzácny čas plný romantiky. Víkendový pobyt v šľachtickom Park Hoteli Tartuf s polpenziou a mnohým iným.

35
Popis ponuky

Park Hotel Tartuf je vzácnym a jedinečným pokladom medzi kaštieľmi na Slovensku. Spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, ktorý je chránenou kultúrnou pamiatkou. Nájdete tu všetko, čo v iných luxusných hoteloch. Okrem hluku.

Pár kilometrov za Nitrou čaká na všetkých príjemné prekvapenie. Neoklasicistický kaštieľ, so štýlovými izbami, modernou gastronómiou, 5 kongresovými salónikmi a novým wellness centrom, ponorený v rozľahlom tichom parku. Ak aj vám spríjemňuje deň spev vtákov a cupot veveričiek, ste tu na správnom mieste.

Hotel má dispozícii suchú a parnú saunu, krytý bazén s vírivým kúpeľom, fitness a golfový simulátor. Ponúkajú vám rôzne druhy masáží a pobyt podľa individuálnych predstáv.

Klimatizovaná reštaurácia s letnou terasou sa nachádza v budove kaštieľa a jej atmosféru dotvára nádherný pohľad na okolitý park. K vašej pohode prispeje aj netradičný výber jedál a kvalitných značkových vín, ktorý uspokojí aj najnáročnejších gurmánov.

Nerušený kontakt s históriou kaštieľa poskytuje kaviareň, ktorej pohodu dotvára v zimných mesiacoch keramický krb sálajúci príjemné teplo a v letných mesiacoch priamy prístup na terasu v parku.

Park Hotel Tartuf predstavuje jedinečné prostredie pre vašu prácu i oddych.

Hotel ponúka luxusné ubytovanie v kompletne zrenovovaných izbách a apartmánoch, situovaných v priestoroch hotela i priľahlého kaštieľa a v novovybudovanom apartmánovom dome. Všetky izby v hoteli sú vybavené vaňou alebo sprchovým kútom, minibarom, písacím stolom, trezorom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, telefónom s priamou voľbou a s možnosťou bezplatného pripojenia na Internet prostredníctvom Wi-Fi siete.

K aktívnemu oddychu vám ponúka tiež 3 tenisové kurty (2x antuka, 1x umelý povrch) s umelým osvetlením a možnosťou zapožičania výstroje.

Kaštieľ dala postaviť na území príznačne nazvanom Pustý Chotár, šľachtická rodina Jesenských okolo roku 1820. Svoju neoklasicistickú podobu dostal v roku 1904. Génius Loci je v kaštieli silne prítomný. Počas objavovania nových rozmerov tohto romantického a tajomného miesta cítite, ako na vás dýcha minulosť spoza maľovaných vitrážových okien.

Pokiaľ uprednostníte oddych pri fajansovom krbe, zaleje vás príjemné teplo a budete sa cítiť priam kráľovsky. Dotknete sa pôvodného neoklasicistického zábradlia od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera a na moment sa vrátite do starých čias.
169 €
261 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
169 €
261 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
26
53
44