Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyprážaný syr s hranolkami, ktorý nikdy nesklame. Môžete mať vyberané chute a maškrtný jazýček, občas to jednoducho príde.

ZlavaDna.sk
0 / 5
50
Popis ponuky

Vyprážaný syr je obľúbené jedlo, ktoré sa pripravuje vyprážaním obaleného plátku syra typu eidam alebo ementál s hrúbkou cca 1,5 cm na panvici alebo vo fritéze. Najčastejšie sa podáva so šalátom alebo červenou kapustou, zemiakmi (hranolčekmi alebo varenými zemiakmi) a zvyčajne s tatárskou omáčkou alebo kečupom.

je klimatizovaná reštaurácia v príjemnom prostredí s kapacitou 160 miest na sedenie. A prečo ateliér? Pretože (nielen) majitelia veľmi radi inklinujú k umeniu a radi by umenie priniesli aj priamo k hosťom. Tento nový podnik je vlastne takou križovatkou, kde sa stretáva zábava s umením. Môžete si dať výborné jedlo, alebo popri počúvaní dobrej hudby sa porozprávať s vašimi priateľmi. No najčastejšia forma zábavy, ktorá v tomto ateliéri prevláda, je hudba. Pravidelné koncerty a vystúpenia kapiel či diskotéky sú už takpovediac tradíciou a neodmysliteľnou súčasťou tohto skvelého podniku.
1,99 €
4 €

Kúpené
247x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1,99 €
4 €

Kúpené
247x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

83
24
Práve prezerá 36 ľudí
80
80