Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zažite dokonalý relax v malebnom prostredí kúpeľného mestečka Bük! Wellness pobyt pre dvoch v Aparthoteli Bajor s polpenziou a wellness.

45
Popis ponuky

Detail ponuky

Zažite dokonalý relax v malebnom prostredí kúpeľného mestečka Bük! Uvoľníte sa vo vírivke jacuzzi aj infrasaune a spoznáte tunajšie krásy pri výlete na bicykli. Z penziónu to navyše budete mať len kúsok do druhých najväčších kúpeľov Maďarska s 32 bazénmi.

Ubytovanie v modernom penzióne s wellness a vyhlásenou reštauráciou

Ubytujete sa v komfortnom Aparthoteli Bajor v pokojnej časti mesta. Patrí k nemu tiež krásne upravená záhrada, kde môžete odpočívať na čerstvom vzduchu a kde si to vďaka preliezačkám skvele užijú aj tí najmenší. Izby majú vlastné sociálne zariadenie, LCD TV, DVD a minibar.

Súčasťou penziónu je reštaurácia, ktorá nadchne každého milovníka dobrého jedla a pitia. Pripravujú tu najrôznejšie maďarské i medzinárodné špeciality a zakladajú si na domácej kuchyni. K veľkým lákadlám podniku patrí tiež pravé bavorské pivo a prvotriedne víno.

Dokonalý relax zažijete v novom wellness centre s jacuzzi a infra saunou, ktoré sa pýši prepracovaným osvetlením a ozvučením miestnosti.

Preslávené kúpele, zámok a ďalšie zaujímavé miesta v okolí
  • Bük je najmladším kúpeľným centrom v Maďarsku. Tunajšie termálne pramene sú vhodné najmä pre osoby s chorobami pohybového ústrojenstva, chronickými bolesťami chrbtice a pre rekonvalescentov po úrazoch. Minerálna voda sa užíva aj pri pitných kúrach - pomáha pri problémoch so zažívaním a pri prekyslení organizmu.
  • Areál kúpeľov Bükfürdö sa rozprestiera na ploche 14 hektárov a ponúka vyžitie pre všetky vekové kategórie. Nájdete tu 32 plaveckých a zážitkových bazénov a obrovský saunový svet, jeden z najmodernejších v celom Maďarsku.
  • Za návštevu stojí aj okolie mestečka. V Hornom Büku nájdete impozantný zámok Szapáry s malebným francúzskym parkom, ktorý láka k prechádzkam vo dvojici. Ďalším architektonickým skvostom je neďaleké mestečko Kőszeg so zachovalou historickou architektúrou. Milovníci histórie by nemali vynechať návštevu mesta Szombathely s autentickým chrámom bohyne Isis.

109 €
198 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
109 €
198 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
35
Práve prezerá 41 ľudí
28
40
Práve prezerá 41 ľudí