Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Uľahčite si život a vyskúšajte šijací ručný stroj Handy Stitch na batérie. Šitie je jednoduché a zvládne ho aj začiatočník.

Peter Zubko
0 / 5
48
Popis ponuky

Handy Stitch je ručný šijací stroj, ktorý ponúka výhody veľkého šijacieho stroja a zároveň umožňuje jednoduché a flexibilné použitie vďaka ručnému prevedeniu.

S ručným šijacím strojom Handy Stitch už nebudete musieť pri nutnosti opravy vášho odevu vyberať veľký šijací stroj alebo utekať za krajčírkou. Šitie s Handy Stitch je ľahké, stroj skvele padne do dlane, dostane sa i na miesta, s ktorými má veľký stroj problémy. Vďaka prevádzke na batérie a veľkému výkonu vytvoríte vždy pevný šev a to kedykoľvek a kdekoľvek.

Balenie obsahuje:

  • 1 ručný šijací stroj
  • 3 cievky s niťou
  • 1 nadstavec na malé cievky
  • 1 nadstavec na veľké cievky
  • 2 ihly
  • 1 pomôcka na navlečenie nite

Nemusíte byť expert, šiť s Handy stitch zvládne naozaj každý bez predchádzajúcej skúsenosti. Odteraz si so skracovaním nohavíc poradíte sami a za pár sekúnd! Štyri AA batérie zabezpečia vysoký výkon a každý šev, ktorý vytvoríte, tak bude rovnako pevný ako zo stolového šijacieho stroja.

Handy stitch je vhodný nielen na jednoduché opravy. Vďaka jeho precíznosti a kompaktným rozmerom môžete dokonale prejaviť vaše kreatívne ja a vytvoriť si tak originálne textilné doplnky do domácnosti jednoducho a ľahko.
9,90 €
19 €

Kúpené
120x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
19 €

Kúpené
120x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
58
67
24