Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Uľahčite si život a vyskúšajte šijací ručný stroj Handy Stitch na batérie. Šitie je jednoduché a zvládne ho aj začiatočník.

Peter Zubko
0 / 5
48
Popis ponuky

Handy Stitch je ručný šijací stroj, ktorý ponúka výhody veľkého šijacieho stroja a zároveň umožňuje jednoduché a flexibilné použitie vďaka ručnému prevedeniu.

S ručným šijacím strojom Handy Stitch už nebudete musieť pri nutnosti opravy vášho odevu vyberať veľký šijací stroj alebo utekať za krajčírkou. Šitie s Handy Stitch je ľahké, stroj skvele padne do dlane, dostane sa i na miesta, s ktorými má veľký stroj problémy. Vďaka prevádzke na batérie a veľkému výkonu vytvoríte vždy pevný šev a to kedykoľvek a kdekoľvek.

Balenie obsahuje:

  • 1 ručný šijací stroj
  • 3 cievky s niťou
  • 1 nadstavec na malé cievky
  • 1 nadstavec na veľké cievky
  • 2 ihly
  • 1 pomôcka na navlečenie nite

Nemusíte byť expert, šiť s Handy stitch zvládne naozaj každý bez predchádzajúcej skúsenosti. Odteraz si so skracovaním nohavíc poradíte sami a za pár sekúnd! Štyri AA batérie zabezpečia vysoký výkon a každý šev, ktorý vytvoríte, tak bude rovnako pevný ako zo stolového šijacieho stroja.

Handy stitch je vhodný nielen na jednoduché opravy. Vďaka jeho precíznosti a kompaktným rozmerom môžete dokonale prejaviť vaše kreatívne ja a vytvoriť si tak originálne textilné doplnky do domácnosti jednoducho a ľahko.
9,90 €
19 €

Kúpené
120x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
19 €

Kúpené
120x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
Práve prezerá 42 ľudí
67
Práve prezerá 114 ľudí
80
Práve prezerá 38 ľudí
60
Práve prezerá 42 ľudí