Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vydajte sa spoznávať krásy maďarského mestečka Sárvár, v ktorom sa neďaleko centra pýši hotel Wolf***. K tomu polpenzia a dokonalý wellness.

46
Popis ponuky

Sárvár, nachádzajúci sa 120 kilometrov od Viedne a 190 km od Budapešti, je malé a príjemné mesto, bohaté na pamiatky a turistické pozoruhodnosti. Je to vyhľadávané kúpeľné mestečko na západe Maďarska.

V okolí mesta Sárvár vyvierajú dva termálne liečivé pramene. Len na skok (500 m) od nich leží hotel Wolf***, ktorý je preslávený tradičnou maďarskou kuchyňou, príjemným prostredím amožnosťami kúpeľného relaxu.

Ubytovanie

Hlavu zložíte naozaj vtrojhviezdičkovom štýle. Každá izba má svoj balkón, vlastnú kúpeľňu so sprchou aWC, sušič vlasov, trezor, telefón a satelitnú TV. Niektoré izby sú dokonca klimatizované.

Stravovanie

Každé ráno si pochutnáte na bufetových raňajkách, ato už 7.00 hod. Večera formou výberu zmenu (okrem 1. variantu) určite polahodí vašim chuťovým pohárikom.

Wellness

Vrámci každého variantu máte 2x celodennývstup do Termálnych kúpeľov Sárvár pre 2 osoby. Naviac vám ale 3. a4. variant doprajú 1x20-minútovú masáž pre oboch a1x celodennývstup do saunového sveta pre oboch (len 3. variant).

Tipy na výlety

Sárvár (hotel sa nachádza priamo vmeste)

Ak neviete, kam zájsť na výlety, určite si obzrite krásy tohto mesta, ktoré je malebným miestom, kde sa poprechádzate, spoznáte prírodné i historické zákutia a zrelaxujete sa.

Čo ho tak ale preslávilo? No predsa kúpele! V okolí mesta Sárvár vyvierajú dva termálne liečivé pramene (s teplotou 43 a 83 °C), apreto sú dnes tak známe. Vroku 2005 boli dokonca zaradené do Európskej spoločnosti kráľovských kúpeľov, čo sa zatiaľ podarilo iba 10 európskym kúpeľným mestám. Je to jednoducho „raj pre telo ajdušu“.

Poteší vás, že voda pomáha pri liečbe ochorení pohybového ústrojenstva, pri liečbe reumatologických ochorení, je vhodná na poúrazové a pooperačné rehabilitácie. Odparovaním vody tiež vzniká slávna tzv. Sárvárská kryštálová termálna soľ, ktorá je zázrakom pri liečbe chronických gynekologických zápalov a zápalov prostaty.

Nájdete tu na ploche viac ako 5400 m2 bazény sliečivou iobyčajnou vodou srôznymi vodnými masážnymi aprúdovými tryskami, umelými vlnami, sú tu tobogany, kĺzačky, zážitkové bazény či protiprúdy.

Proste, dokonalé aj pre tých najmenších!

Po kúpeli môžete začať s poznávaním pamiatok, histórie a tradície mesta. Najmä sa odporúča návšteva renesančného hradu Nádasdy (0,50 km), kde sa dozviete viac o jeho histórii a maďarských husiaroch.

A čo tu ešte nájdete? Oproti hradu sa nachádzaevanjelický kostol v klasicistickom slohu, na bočnej strane budovy radnice jezvonkohra a ďalej aj farský kostol Svätého Ladislava. Rovnako, bola tu po prvý raz vytlačená kniha v maďarčine, preklad Nového zákona od Jána Sylvestra z roku 1541.História tu má preto svoje ctené miesto.

Gyöngyösfalu (30 km)

Ak tužíte po troche adrenalínu, odskočte si do miesta plného športových aktivít. Vzábavnom parku zažijete aj nemožné! Lezenie po lanách, veslovanie po potoku, lukostreľba, malá lesná železnica, jazda na koníkoch a omnoho viac. To všetko na pomedzí miest Szombathely a Kőszeg.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Kupón nie je možné využiť v termínoch:

    28.10 – 02. 11. 2016, 20. 12. 2016 – 03. 01. 2017 a13. – 16. 03. 2017.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

98 €
181 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
98 €
181 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
26
53
44