Hlavné mesto Maďarska vás očarí množstvom pamiatok. Pobyt v elegantnom hoteli pri Dunaji pri Margarétinom ostrove s raňajkami a wellness.

Popis ponuky
Navštívte Budapešť, očarujúce hlavné mesto Maďarska dýchajúce históriou mnohých národov. Hotel Aquincum situovaný iba 100 m od brehov Dunaja, je ideálnym štartovacím bodom na spoznávanie kultúry, umenia a preslávenej maďarskej kuchyne. Elegantný interiér, bohato zariadené izby, očarujúce spa a wellness s vodou čerpanou priamo z Margarétinho ostrova, sú prísľubom dokonalého oddychu a regenerácie síl. V hotelovej reštaurácii je možné ochutnať zo starostlivo vybraných lokálnych jedál a zapiť ich tými najlepšími maďarskými vínami.

Budapešť žije rytmom vĺn Dunaja, preto blízkosť jeho modrej hladiny podnecuje k tráveniu času na čerstvom vzduchu. Hostia majú k dispozícii bujnú zelenú záhradu, a pokiaľ prahnú po ďalších atrakciách, môžu sa vybrať na blízky Margarétin ostrov. Ten totiž predstavuje rekreačné centrum maďarského hlavného mesta s parkami, termálnymi kúpaliskami, športovými ihriskami a očarujúcimi pamiatkami. Z hotela je naskok taktiež k majestátnej neogotickej budove parlamentu alebo na hradný vrch Gellért.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.

100 €
185 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať