Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Poriadna dávka zimného adrenalínu v areáli Divoká Voda! Vyskúšajte jazdu na štvorkolkách, divoký rafting alebo vodné skútre.

61
Popis ponuky

Rafting je jedným z najatraktívnejších športov na divokej vode. Neváhajte a aspoň raz za život vyskúšajte túto aktivitu. Pri dobrej fyzickej kondícii je vhodný pre všetky vekové kategórie. Je to tímová aktivita, plná zábavy, ale aj nových skúseností.

Vek: 15+ rokov

V cene programu raftovania je zahrnuté:

  • požičanie kompletnej výstroje
  • inštruktáž od skúsených inštruktorov
  • šatňa so sprchou
  • 60 minút jazdy na divokej vode

Detail aktivity:

Raftovanie je realizovateľné pri minimálnom počte 4 osoby. Do jedného člnu môže ísť 6 členov posádky a jeden inštruktor. V prípade, že nemáte dostatočný počet záujemcov, rezervujte si u nás rafting na nezáväzný termín a zvyšok posádky sa vám doplní.

Doprajte si zážitok z rýchlej adrenalínovej jazdy na vodnej hladine priamo v areáli Divoká voda. Kvalitné vodné skútre vám zaručia bezpečnú jazdu a neopakovateľný pocit z nového dobrodružstva.

K dispozícii:

  • 2 x 3 miestnu Yamaha VX DELUXE , 110 HP
  • 1 x 2 miestne Seadoo RXP, 155 HP

V cene sú zahrnuté:

Prenájom jedného vodného skútra, palivo, mazadlá, trasa na jazdenie vytýčená bójkami, inštruktor s oprávnením VMP, záchranná vesta a prilba.

Detail aktivity:

Táto aktivita je realizovateľná pre jednotlivcov aj menšie skupiny. Jazdí sa pod výpusťou kanála divokej vody v starom koryte Dunaja, ktoré je súčasťou areálu. V prípade, že si skupina prenajíma dva druhy skútrov, je možná ich výmena počas jázd. Na skútri jazdí účastník sám na presne vymedzenom úseku.

Na 500-metrovej dráhe sa dostatočne dobre vybláznite, vyskúšate si mierne kopce, sklon v zákrute a máte príležitosť si vycibriť aj techniku jazdy.

Štvorkolky s objemom motora 200 cm³, automatickou prevodovkou, jednoduché a záživné. Sú dvojmiestne, takže môžete povoziť aj vaše deti, či vaše priateľky.

Pred jazdou dostanete zaškolenie a inštruktáž. Po celú dobu jazdenia ste pod dohľadom inštruktora. Dieťa jazdí s rodičom ako spolujazdec. Jazdíte vždy na vlastnú zodpovednosť.

Areál Divoká Voda je jedno z najzábavnejších športových parkov v Bratislave a okolí. Športový areál zameraný na vodné aj suchozemské športy, ponúka svoje služby a aktivity nielen pre aktívnych športovcov a adrenalínových nadšencov, ale aj pre rodiny, deti a pasívnych fanúšikov vodných športov. Areál ponúka aj ubytovacie a stravovacie služby.
14,90 €
38 €

Kúpené
80x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
14,90 €
38 €

Kúpené
80x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

22
33
33