Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kurz zimného táborenia pre jednu osobu. Nezabudnuteľná expedícia v obklopení krásnej rakúskej alpskej prírody.

55
Popis ponuky

Výborný TIP na vianočný darček a zážitok, ktorý pretrvá roky. Vydajte sa so Štúdiom zážitku na nezabudnuteľnú expedíciu. S nimi prežijete dni v obklopení krásnej rakúskej alpskej prírody. Cez deň šliapanie v snežniciach a v noci prespávanie v stane, iglu alebo snehovom záhrabe.

Navyše k tomu pridajte:

  • skvelý výhľad z absolútneho vrcholu hory
  • naučenie sa užitočných zručností hodiacich sa na zimné putovanie
  • vždy usmiatych inštruktorov
  • prekonanie svojej vlastnej komfortnej zóny
....dostanete z toho TOP kombináciu

Užite si pobyt v prírode a prístup k ľuďom a horám na rakúsky spôsob - bez zamračenej obsluhy a odpadkov v horách. Po úvodnom výšlape si dáte malé občerstvenie v sympatickej horskej chate nad svahom.

Následne začínate putovať na miesto, kde postavíte základný tábor.

Po dorazení na dané miesto začnete pripravovať snehové záhraby, v ktorých prenocujete..... Možno ste si teraz povedali, že to asi bude na vás príliš, že ste sa asi precenili alebo že na to nemáte výstroj. Práve naopak, nemusíte sa ničoho báť. Vždy sú aj záložné plány, pre prípad komplikácie. A inštruktori sú naozaj skúsení. Takže o vašu bezpečnosť ale aj psychickú pohodu bude vzorovo postarané.

Po noci strávenej medzi snehovými stenami sa ráno spontánne poprebúdzate ako komu bude vyhovovať. Viete si to predstaviť? - žiadny budík nastavený do roboty. Navyše málokomu sa hneď po prebudení naskytne pohľad z takmer 2000 m.n.m.

Po zbalení vecí si to s tými odhodlanejšími namierite k najvyššiemu vrcholu Schneeberg, ktorý je najvýchodnejšou alpskou dvojtisícovkou. Takže nám nič nebude zacláňať v krásnom výhľade na okolie.

Snehové podmienky v tejto oblasti sú naozaj extrémne. Častokrát, keď v Bratislave nie je žiadny sneh, na tomto mieste býva aj viac ako 2 m snehu. Preto celý čas budeme mať na nohách snežnice.

Práve v tej extrémnosti je tá atraktivita. Keby ste sa aspoň trošku nemuseli prekonávať, bolo by to príliš všedné. Štúdio zážitku robí aj jednodňové kurzy bez prespávania, ale to je ako keby ste si kúpili tortu a zjedli z nej len cesto bez plnky. Buďte si istí, že až také padavky nie ste. :)

Z výstroje budete potrebovať len teplé oblečenie a dobré topánky. Ostatné vám zabezpečí Štúdio zážitku.

Počas kurzu získate základné zručnosti:

  • pohybu v snežniciach (prípadne skitouringových lyžiach)
  • plánovaní pochodu a pobytu v prírode
  • určovanie lavínového nebezpečenstva a vyhodnocovanie lavínovej situácie
  • tvorba úkrytov na prenocovanie v snehu

Štúdio zážitku je organizácia s najdlhšou tradíciou v oblasti zážitkového vzdelávania na Slovensku. Pôsobí na trhu od roku 1993. Inštruktori prešli špeciálnou prípravou v oblasti tímovej práce, komunikačných techník a vedenia ľudí. Veria, že každý jednotlivec alebo tím má na viac ako si niekedy dokáže predstaviť. Zážitkovými metódami to už vyše 20 rokov dokazujú stovkám jednotlivcov, ako aj desiatkám pracovných tímov.

Termín:

Kurz sa uskutočňuje spravidla počas víkendov. Kurz je určený tak pre jednotlivcov ako aj pre skupiny outdoorových nadšencov, športové kluby a firemné tímy.

Potrebných je minimálne 7 účastníkov na jeden termín /jednotlivci budú zlúčení do skupiny/.
99 €
220 €

Kúpené
6x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
220 €

Kúpené
6x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
50
13
58