Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Neoprenové oblečenie na chudnutie. Zlepšite si svoju postavu vďaka neoprénovým nohaviciam a pásu, ktoré zvýšia efektivitu vášho cvičenia.

Peter Zubko
3 / 5
53
Popis ponuky

Chcete sa dostať do skvelej kondície?Vyskúšajte špeciálne oblečenie z jedinečnej tkaniny - Neotexu, ktoré je vytvorené pre športové účely. Niekto ho bez problémov nosí aj do práce a niekto v ňom cvičí 4× efektívnejšie než v bežných nohaviciach.

Pomôžte si v chudnutí a tvarujte svoje problémové partie ako sú boky, zadoček a stehná so zázračnými neoprénovými nohavicami.

Ako to funguje? Trik je v tom, že nohavice vaše telo zahrievajú a tým prispievajú k rýchlejšiemu poteniu a odvádzaniu toxínov, vďaka čomu vy chudnete. Nohavice zostanú na povrchu vždy suché vďaka špeciálnemu materiálu odbúravajú tukové bunky materiál podobný neoprénu s uzavretými bunkami, ktorý je pružný a má výborné termoizolačné vlastnosti telo sa potí, odbúrava škodlivé látky a tukové bunky oveľa rýchlejšie.

Materiál: 30% polyester 40% neoprén 30% nylon

Tabuľka veľkostí

  • Farba: čierna
  • Veľkosti: S, M, L, XL, 2XL


NA VÝBER:  • neoprénové nohavice
  • neoprénová podprsenka
  • neoprénový pás

Vynikajúca neoprénová podprsenka, zvyšuje efektívnosť potenia a tým dochádza k úbytku nežiadúcich a prebytočných centimetrovNeoprénovú podprsenku môžete nosiť aj pod oblečením pri bežnom nosení do práce, na nákupy, na prechádzy,...

Najvyššiu účinnosť pôsobenia neoprénovej podprsenky získate počas cvičenia. Špeciálna textília, ktorá umožní savnový efekt a zároveň absorbuje pot a udržuje telo v suchu

Po obdržaní kupónu je potrebné poslať objednávku emailom na zlava.zlavy@gmail.com . V objednávke uveďte meno a adresu na doručenie + číslo a kód kupónu, tel.kontakt, druh tovaru, veľkosť.

6,99 €
15 €

Kúpené
46x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,99 €
15 €

Kúpené
46x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

70
79
58
60