Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Navštívte Oravu a spoznajte jej neopakovateľné krásy! Parádna dovolenka s ubytovaním v penzióne Zelený dom s raňajkami a skvelým wellness.

50
Popis ponuky

Pobyt na Orave ponúka naozajdokonalú formu oddychu, ktorá vás nabije novou energiou. Nájdete tu všetky možnosti využitia voľného času, ktoré vám len môžu napadnúť. Od turistiky až po wellness amasáže. To všetko vkrásnom prostredí.

Ubytovanie

Penzión Zelený dom sa nachádza v obci Vitanová, ktorá je situovaná do pokojného prostredia. Vy aváš partner budete ubytovaní vdvojlôžkovej izbehotelového typu. Izby sú zariadené veľmi útulným apríjemným nábytkom. Nájdete vnich vlastné sociálne zariadenie, chladničku, televíziu, WiFi akanvicu.

Stravovanie

Počas oddychu na Orave sú pre vás pripravené bohaté bufetové raňjaky.Vokolí penziónu sa nachádza aj množstvo salašov, atak si môžete pochutnať aj na pravých bryndzových haluškách či žinčici.

Wellness

Penzión Zelený dom ponúka svojim návštevníkom kompletný wellness servis, ktorý môžete naplno využívať. Nájdete tu veľký krytý bazén sceloročne vyhrievanou vodou, masážny stroj Rolletic, masážnu plošinu, bežecký pás, saunu a soľnú terapiu.

V rámci balíka máte obaja neobmedzený vstup do bazénu, jednorazový vstup do sauny a fitness a 60-minútový vstup do soľnej jaskyne.

Kto preferuje skôr aktívny oddych, tak máme pre vás dobrú správu. Okolie penziónu ponúka aj pre aktívnych ľudí mnoho možností športového vyžitia. Vydajte sa na pešiu turistiku na návštevu Juráňovej doliny alebo navštívte klasický slovenský salaš.

Tipy na výlety

Ski areál(cca 1 až 20 km)

Tí, ktorí milujete lyže, máte hneď niekoľko možností. Buď to bude areál Vitanová (900 m), Oravice (6 km), Brezovice (10 km), alebo zatúžite po večernom brázdení zasnežených tratí vZuberci (20 km), určite si všetky miesta zamilujete.

Oravská priehrada (25km)

Najznámejšia priehrada na Slovensku je súčasťou vodného diela Orava. Bola napustená vroku 1954 akvôli tomuto sa museli obyvatelia mnohých dediniek vysťahovať. Po napustení ostala časť obce Slanica nad vodnou hladinou, apreto sa vsúčasnosti táto časť volá Slanický ostrov. Oravskú priehradu využívajú návštevníci narelax pri vode a prechádzky po jej okolí.

Oravský hrad(42km)

Nachádza sa vobci Oravský Podzámok a patrí medzi najkrajšie hrady na Slovensku. Je to najdôležitejšia a najkrajšia dominanta regiónu na Orave. Hrad je prístupný verejnosti atak sa môžete pri jeho návšteve dozvedieť mnoho nových vedomostí onašej histórii.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
26
53
44