Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

"Ciao Roma" - spoznajte taliansku metropolu počas 5 dňového poznávacieho zájazdu. Dych vyrážajúce pamiatky, skvelé pochúťky a voňavá káva.

31
Popis ponuky

Spoznajte bohatú históriu večného mesta Rím, ktoré patrí dnes medzi najviac navštevované miesta nielen v Európe, ale i na svete. Toto najromantickejšie mesto očarí každého, preto niet sa čo čudovať, že fakticky „všetky cesty vedú do Ríma.“

Navštívte večné mesto, ktoré dýcha nekonečnou históriou zo všetkých strán, nespočetným množstvom historických pamiatok, ktoré sú dielom talentovaných umelcov a objavte v sebe to, čím vás mesto priťahuje najviac. Či už nekonečnosť námestia Forum, bohatstvo Vatikánu, alebo krvavá povesť Kolosea. Toto miesto je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO.

1. deň

Predpokladaný odchod z Bratislavy o 14.00 hod.

2. deň

Príchod do Ríma v ranných hodinách. Navštívite Baziliku sv. Petra vo Vatikáne, Sixtínsku kaplnku a ďalšie historické pamiatky. Večer odchod na ubytovanie na okraji Ríma.

3. deň

Po raňajkách odchod do historického centra mesta so sprievodcom, kde na vás čakajú ďalšie prehliadky (Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Pantheon, Anjelský hrad, Vatikánske múzeá). Osobné voľno. Odchod na ubytovanie vo večerných hodinách.

4. deň

Po raňajkách budete pokračovať prehliadkou Ríma, kde navštívite ďalšie nádherné historické miesta s možnosťou individuálneho voľna. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

5. deň

Príchod na Slovensko v pondelok v doobedňajších hodinách.
169 €
245 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
169 €
245 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

55
37
51
45