Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Liečebno-rehabilitačný pobyt s polpenziou a 8 procedúrami pod dohľadom odborného lekára v hoteli Flóra v kúpeľnom meste Dudince.

30
Popis ponuky

Sa nachádza v okrajovej časti kúpeľnej zóny mesta Dudince. Dudince sú známe jednak výnimočnou liečivou vodou, ako aj tým, že majú na Slovensku najviac slnečných dní v roku. V priestoroch hotela, pod dohľadom odborného lekára, poskytujú liečebno-rehabilitačné procedúry, ktoré vykonáva kvalifikovaný zdravotnícky personál. Procedúry sú podávané na základe lekárskeho vyšetrenia a preto je tento pobyt vhodný pre ľudí, ktorý hľadajú popri oddychu aj plnohodnotnú lekársku a rehabilitačnú strarostlivosť.

Kapacita hotela je 124 lôžok, čo dáva hotelu charakter príjemnej rodinnej atmosféry. Ubytovanie poskytujeme v jedno a dvojposteľových izbách a apartmánoch. Všetky izby sú po celkovej rekonštrukcii – plastové okná, nový nábytok, laminátové podlahy, vynovené kúpeľne so sprchovacím kútom. Možnosť prístelky. Každá izba má balkón, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, TV – SAT, chladničku.

Stravovanie sa poskytuje v jedálni hotela s kapacitou 150 miest. Raňajky sa podávajú formou bufetových stolov, obed a večera výberom z 3 menu, pričom je jeden druh vždy bezmäsitý. Večera sa podáva výberom minimálne z 2 menu. Zabezpečiť sa dá taktiež príprava diétnych jedál i vegetariánska strava.

Pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii hotelový bazén (28°C) s letnou terasou a lehátkami. Súčasťou bazéna je sedací bazénik s 36 °C teplou vodou. V bazénovom komplexe sú v ponuke taktiež možnosť saunovania, klasickej masáže ako aj whirlpool.

V priestoroch hotela sú, pod dohľadom odborného lekára, poskytované liečebno – rehabilitačné procedúry. Vykonáva ich kvalifikovaný zdravotnícky personál. Procedúry sú podávané na základe lekárskeho vyšetrenia a spravidla v pracovné dni.

  • vodoliečebné procedúry / whirlpool, perličkový a prísadový kúpeľ, cvičenie v bazéne/,
  • elektroliečbu,
  • masáže /klasická, športová, relaxačná, masáž chodidiel/,
  • lymfodrenáž,
  • plynové injekcie,
  • parafínové a rašelinové zábaly,
  • skupinová a individuálna gymnastika

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
Práve prezerá 40 ľudí
35
Práve prezerá 36 ľudí
34
Práve prezerá 40 ľudí
41
Práve prezerá 39 ľudí