Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Odštartujte zimnú sezónu štýlovo, a to lyžovačkou rovno pod rakúskym vrchom Stuhleck. Pobyt pre dvoch na 4 dni s raňajkami.

17
Popis ponuky

Ide o malý rodinný penzión s kapacitou 26 lôžok v dedinke Spital am Semmering vedľa lanovky Stuhleck – Semmering (cca 400 m). Tamojší región je skutočným rajom pre lyžiarov - celková dĺžka zjazdoviek je 24 km + návštevníkov čakajú tie najmodernejšie zasnežovacie zariadenia.

Na výber máte útulné izby, v ktorých sa budete cítiť komfortne. Vybavenie izieb dopĺňa vlastné sociálne

zariadenie (WC + sprcha), TV a Wi-Fi.

Na prízemí penziónu sa nachádza útulná kaviareň s otváracou dobou 8:00 - 22:00 hod.

Nájdete ho pod vrchom Stuhleck (1783 m n. m.) a autom sa sem dostanete z Bratislavy približne za 1,5 hodiny. Milovníci lyžovania sa môžu tešiť na perfektne upravené zjazdovky, snežný tunel, podzemnú lanovku či nočné lyžovanie pri umelom osvetlení.

Nechajte sa vyviezť odpájateľnými 4- až 6-miestnymi sedačkovými lanovkami, pričom niektoré z nich sú vybavené ochrannými krytmi.

Stredisko je optimálne vysvietené aj večer, do nočnej zjazdovky spadá i Snowboard Funpark a okrem zjazdoviek ponúka tiež ďalšie formy zábavy: klzisko, udržiavané zimné turistické trasy, tenisovú halu alebo dve kryté plavárne so saunou.

Deti si obľúbia napríklad snowtubingovú dráhu alebo 5 km dlhú prírodnú sánkarsku dráhu, ktorá vedie od vrcholovej stanice lanovky Stuhleckbahn k jej medzistanici a je vhodná predovšetkým pre rodiny.

Ako postupovať pri registrácii:

  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com.
  • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
  • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
  • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže:ZLAVADNA:SK
  • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.
  • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

185 €
222 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
185 €
222 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
Práve prezerá 37 ľudí
42
37
Práve prezerá 36 ľudí
40