Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Výborná prevencia pre vaše zdravé chodidlá. Suchá medicinálna alebo klasická mokrá pedikúra s diagnostikou a pílingom v salóne InVisage.

51
Popis ponuky

Mokrá (klasická) pedikúra je dlhé roky prevádzaná metóda pedikúry, ktorá predstavuje kompletné ošetrenie chodidiel, prstov a nechtov.

Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou klasickej pedikúry v porovnaní s medicinálnou - suchou je ten, že sa nohy namáčajú, čo umožňuje zmäkčenie kože chodidiel a uvoľnenie všetkých nečistôt.

Mokrá pedikúra spočíva v kúpeli nôh s pridaním osviežujúcich a zmäkčovacích prípravkov, väčšinou kúpeľných solí. Keď sú nohy pripravené a vydezinfikované, pedikérka škrabkou odstráni stvrdnutú pokožku na päte, pod prstami, na hrane palca, pod palcom a na bruškách chodidiel. Potom ostrihá nechty dorovna a vyformuje ich aj zapilovaním. Tvarovaním nechta v rovnej línii zabráni bolestivému zarasteniu. Skontroluje kurie oká, otlaky na vrchnej strane a medzi prstami. Opatrne ich odstráni a odporučí domáce ošetrenie. Pre zvláčnenie kože nanesie krém alebo iný prípravok vhodný pre chodidlo.

Pravidelná mokrá pedikúra je výborná prevencia pre vaše zdravé chodidlá.

Mokrá pedikúra je obľúbená preto, že postupne spomalí proces vytvárania hrubej pokožky a dokáže pomôcť aj pri zarastaní nechtov. Navyše je bezbolestná. Ideálne je ošetrenie absolvovať po 4 až 5 týždňoch.

Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si masáž chodiel, ktorá dodá vašim nohám maximálne uvoľnenie.

Mokrá pedikúra v salóne inVisage je v neposlednom rade príjemnou relaxáciou, ktorú môžete uzavrieť vyzdobením nechtov jednofarebným lakom, francúzskym lakovaním, japonským leštením, nálepkami, kamienkami, či gélom.

Suchá pedikúra, najmodernejšia metóda pedikúry - bezpečná a bez skalpelu. Suchá (mediciálna) pedikúra je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať.

Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou mediciálnej pedikúry v porovnaní s klasickou - mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy.

Suchá pedikúra má obrovskú výhodu v tom, že nemôže dojsť k žiadnemu poraneniu, nakoľko sa ošetrenie prevádza výlučne bez skalpela. Pedikérka používa profesionálny vysokootáčkový prístroj s odsávaním a nadstavcami rotačných fréz rôznych veľkostí, ktoré kožu veľmi jemne a šetrne ošetria. Jednotlivé frézy hladko kĺžu po koži a vyvolávajú decentné až štekliace pocity. Umožňujú obrusovanie zrohovatenej kože prirodzeným spôsobom a zaručujú, že pri pravidelnom ošetrení sa rast zrohovatenej kože spomalí. Rovnako bezbolestné ošetrenie bolestivých a zatvrdnutých otlakov, kurích ôk, či mozoľov nie je pre medicinálnu pedikúru žiaden problém.

Súčasťou suchej pedikúry je profesionálna úprava nechtov a ich okolia. Starostlivosť o nechty spočíva v zbrúsení, teda v ich skrátení do požadovanej veľkosti a tvaru. Rieši aj veľmi častý problém zarastania nechtov. Zarastajúcu časť nechtu možno odstrániť bezbolestne podrezaním nechtu špeciálnou frézkou, pričom celistvosť kože sa nepoškodí.

Po suchej pedikúre ostáva na chodidle tenká a vyhladená vrstva pevnejšej vrchnej kože. Vďaka tomu nebudete mať pocit, že sú vaše nohy nepríjemne, citlivé a zraniteľné. Výsledok ošetrenia nôh vám vydrží podstatne dlhšie. Ideálne je ošetrenie absolvovať po 4 až 5 týždňoch.

Postup ošetrenia chodidiel pri suchej pedikúre

Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si masáž chodiel, ktorá dodá vašim nohám maximálne uvoľnenie

Suchá pedikúra v salóne inVisage je v neposlednom rade príjemnou relaxáciou, ktorú môžete uzavrieť vyzdobením nechtov jednofarebným lakom, francúzskym lakovaním, japonským leštením, nálepkami, kamienkami, či gélom.

Salón krásy inVisage vás pozýva do sveta dokonalej krásy a relaxu, kde môžete v príjemnom prostredí zabudnúť na každodenné starosti, zregenerovať svoje telo i myseľ a dopriať si komfortný pocit dokonalého uvoľnenia, z ktorého pramení príťažlivosť, spokojnosť a úspešnosť každého z nás.

Krása má svoje čaro a preto sa salón krásy inVisage už 10 rokov stará o harmóniu tela a duše mužov i žien, ktorí chcú pre seba a svoj vzhľad urobiť niečo výnimočné. Ponúkame Vám široké spektrum služieb s vysokým štandardom kvality, profesionálne a komplexné programy pre exkluzívnu starostlivosť o Vaše vlasy, pleť a telo. Zažite zmenu podľa vlastných predstáv, navštívte naše relaxačné centrum a tím odborníkov Vám pomôže naplniť ciele, po ktorých túžite ...
10,99 €
22,45 €

Kúpené
196x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
10,99 €
22,45 €

Kúpené
196x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
79
61
64