S pribúdajúcim vekom získavame nielen krásne životné zážitky, ale i vrásky. Netrápte sa a stavte na najsilnejšiu 3% kyselinu hyalurónovú.

SOLEE s.r.o.Slovensko
Bez recenzie
Popis ponuky
Darujte niekomu vypnutú pleť alebo... urobte radosť rovno sebe! Bojovať s časom sa síce neoplatí, no boj s nevyživenou a suchou pokožkou, ktorá podnecuje vznik vrások, je vďaka kyseline hyalurónovej veľmi účinný a príjemný.

Jedinečný produkt v omladzovaní je práve vysokomolekulárna kyselina hyalurónová nemeckej značky. Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá je súčasťou nášho organizmu. Procesom prirodzeného starnutia stráca pokožka na elasticite a dostatočnej hydratácii a objavujú sa prvé vrásky. Vďaka tejto látke je pleť dostatočne hebká, pružná, pevná a hydratovaná. Dopĺňaním tejto látky dodávame pleti potrebnú vlhkosť, vláčnosť a tým aj pevnosť a pružnosť.

Vďaka pravidelnému používaniu je pleť viditeľne pevnejšia a vrásky sú vyplnené, a tým aj menej výrazné. Vplyvom zvýšeného obsahu vlhkosti tak môže optimálne plniť svoju ochrannú funkciu a je tak vďaka tomu optimálne chránená pred podráždením a vonkajšími vplyvmi. Zmizne pocit vysušenia a pokožka vníma celkovú starostlivosť a hebkosť.

  • napnutie pokožky
  • zjemnenie vrások
  • vyživenie pokožky
  • zvlhčenie pokožky
  • doplnenie minerálov a výživných látok do pokožky

Aplikujte najlepšie na mierne vlhkú pokožku po umytí a vyčistení ráno a večer alebo 2x denne.

... a výsledok? Neprestajne sa budete obzerať v zrkadle! :-)
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
155x
Vyprší:
o 6 h.
Poskytuje:


9,90 €
22 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať