Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Horúci wellness pre dvoch! Pobyt s raňajkami, fľašou sektu a wellness v trojhviezdičkovom hoteli v Devínskej Novej Vsi.

56
Popis ponuky

Príďte si odpočinúť a načerpať nové sily do W Hotela *** v bratislavskej Devínskej Novej Vsi. K dispozícii budete mať kompletné priestory wellness centra pre dokonalý relax vo dvojici.

W HOTEL *** Bratislava je situovaný v širšom okolí mesta Bratislava, v mestskej časti Devínska Nová Ves. Výhodnú pozíciu dotvára ľahká dostupnosť:

  • autom - v blízkosti Volkswagen
  • mestskou hromadnou dopravou - linka č. 20, 21, 23 a 28
  • vlakom - priame spojenie s Hlavnou stanicou Bratislava

Trojhviezdičkový hotel ponúka ubytovanie v útulných dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Všetky izby hotela sú vybavené internetovým pripojením WIFI úplne zadarmo, LCD televízorom so širokou ponukou programov káblovej televízie a telefónom. Novinkou je Apartmán 110, ktorý je novozrekonštruovaný a vybavený LED podsvietením a veľkou plazma TV.

Návštevníci môžu vyskúšať zrekonštruované wellness štúdio. Ponúka všetko, čo si len milovníci oddychu môžete želať. Vyhrievaný bazén s protiprúdom, termálnu vírivku, či saunu... Prezrite si, čo vám wellness štúdio ponúka a nechajte sa zlákať oázou relaxu a pokoja. Otvorené aj pre verejnosť.

Prezrite si kompletný cenník služieb

Reštaurácia ponúka chutné jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Devínska Nová Ves je tichá lokalita a táto reštaurácia a jej veľká terasa je tým predurčená na príjemné rodinné oslavy, posedenia, firemné párty ale napríklad aj na svadby.

Reštaurácia má priestor pre 50 osôb, pri spoločenských akciách je možné priestory upraviť až na kapacitu 70 osôb. K reštaurácii patrí aj salónik pre max. 20 ľudí. Reštaurácia aj salónik sú vzájomne prepojené a sú vybavené wifi internetom zadarmo. V letných obdobiach hotel ponúka možnosť príjemného posedenia na dvoch letných terasách. Atmosféru umocňuje umelo vytvorené jazierko. Detský kútik s preliezkami ocenia Vaše malé ratolesti.

W HOTEL slúži aj na usporiadanie svadieb, narodeninových osláv, promócií, konferencií, rodinných a firemných akcií.

Elegantné izby doprajú odpočinok celému autobusu svadobčanov. Je to ideálne miesto pre tých, čo si chcú oddýchnuť v krásnom a tichom prostredí mimo ruchu veľkomesta, napriek tomu však v jeho blízkosti a bezproblémovej dostupnosti autom, autobusom, či dokonca aj vlakom.

Hotel má Certifikáciu turistických služieb VITAJTE CYKLISTI a nachádza sa neďaleko nového cyklomosta presláveného úsmevným názvom "most Chucka Norrisa". Návštevu hotela a reštaurácie tak môžete spojiť aj s cykloturistikou, napríklad aj do neďalekého zámku Schlosshof.

W HOTEL je tiež oficiálne predajné miesto lístkov na zámok Schloss Hof – vybrané vstupenky tu môžete získať so špeciálnou zľavou 10%. Konkrétne zľavy nájdete TU.

Viac o ďalšej ponuke a službách hotela nájdete na: www.whotel.sk
49,90 €
113 €

Kúpené
375x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49,90 €
113 €

Kúpené
375x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
58
35
13