Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Eritrit - stolové sladidlo s nízkym glykemickým indexom a nízkym obsahom kalorií je skvelá náhrada za nezdravý biely cukor.

40
Popis ponuky

Detail zľavy

Na rad prichádzajú alternatívne sladidlá, ktoré pomaly zatláčajú do úzadia používanie klasického krištáľového cukru. Jedným z nich je eritritol, prírodný cukor alkohol, ktorý sa v prirodzenej podobe nachádza v ovocí, zelenine, hubách, dokonca aj v niektorých zrejúcich jedlách ako napr. v syroch a víne. Je známych niekoľko vlastností, vďaka čomu pravidelné dlhodobé užívanie má pozitívnejšie účinky, ako klasický repný alebo trstinový cukor.

V potravinách má funkciu zvýrazňovača aromy, zvlhčovadla, náhradného sladidla, stabilizátoru, zahušťovadla, sekvestrantu. Disponuje radou pozitivních vlastností - nízký glykemický index, nízký obsah kalorií, nízký prehánajúcí účinok. Má formu bielých granulí alebo prášku, ktorý je podobný bežnému cukru. Nezvyšuje hladinu cukru v krvi a nemá vplyv ani na hladinu inzulinu. Výrobca látky doporučují nepoužívat Erythritol jako 100% náhradu cukru, ale používajte ho v kombinacii s inými sladidlami. Erithrytol je ideálné ochucovadlo do káv, čajov limonád, do omáčiek a dresingov, stolových sladidiel. Samozrejme vynikajúco sa dá použiť pri varení a pri pečení taktiež.

Dávkovacia pomôcka

  • 1 ml-ová lyžica ~ 850 mg,
  • 5 ml-ová lyžica ~ 4,25 gramov,
  • 15 ml-ová lyžica ~ 12,75 gram,
  • 30 ml-ová lyžica ~ 25,5 gram.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, ktorá už dlhú dobu žne úspechy v okolitých krajinách a konečne prichádza aj na Slovensko. Základom týchto úspechov je snaha priblížiť sa čo najviac čistote prírodných vitamínov a minerálov. Dcérska firma Naturmarket je jediným oficiálnym distribútorom značky u nás. Výrobky značky OCSO ponúkajú celý rad produktov podporujúcich zdravie a správnu životosprávu. Značka je držiteľom certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvetový systém kontroly kvality a dodržiavania deklarovaných výrobných, spracovateľských a distribučných postupov. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Upozornenie:

Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky alebo iné neobvyklé reakcie, poraďte sa s Vašim lekárom.

Použité obrázky sú ilustračné
8,90 €
14,83 €

Kúpené
171x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
14,83 €

Kúpené
171x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

83
31
23
13