Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Eritrit - stolové sladidlo s nízkym glykemickým indexom a nízkym obsahom kalorií je skvelá náhrada za nezdravý biely cukor.

40
Popis ponuky

Detail zľavy

Na rad prichádzajú alternatívne sladidlá, ktoré pomaly zatláčajú do úzadia používanie klasického krištáľového cukru. Jedným z nich je eritritol, prírodný cukor alkohol, ktorý sa v prirodzenej podobe nachádza v ovocí, zelenine, hubách, dokonca aj v niektorých zrejúcich jedlách ako napr. v syroch a víne. Je známych niekoľko vlastností, vďaka čomu pravidelné dlhodobé užívanie má pozitívnejšie účinky, ako klasický repný alebo trstinový cukor.

V potravinách má funkciu zvýrazňovača aromy, zvlhčovadla, náhradného sladidla, stabilizátoru, zahušťovadla, sekvestrantu. Disponuje radou pozitivních vlastností - nízký glykemický index, nízký obsah kalorií, nízký prehánajúcí účinok. Má formu bielých granulí alebo prášku, ktorý je podobný bežnému cukru. Nezvyšuje hladinu cukru v krvi a nemá vplyv ani na hladinu inzulinu. Výrobca látky doporučují nepoužívat Erythritol jako 100% náhradu cukru, ale používajte ho v kombinacii s inými sladidlami. Erithrytol je ideálné ochucovadlo do káv, čajov limonád, do omáčiek a dresingov, stolových sladidiel. Samozrejme vynikajúco sa dá použiť pri varení a pri pečení taktiež.

Dávkovacia pomôcka

  • 1 ml-ová lyžica ~ 850 mg,
  • 5 ml-ová lyžica ~ 4,25 gramov,
  • 15 ml-ová lyžica ~ 12,75 gram,
  • 30 ml-ová lyžica ~ 25,5 gram.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, ktorá už dlhú dobu žne úspechy v okolitých krajinách a konečne prichádza aj na Slovensko. Základom týchto úspechov je snaha priblížiť sa čo najviac čistote prírodných vitamínov a minerálov. Dcérska firma Naturmarket je jediným oficiálnym distribútorom značky u nás. Výrobky značky OCSO ponúkajú celý rad produktov podporujúcich zdravie a správnu životosprávu. Značka je držiteľom certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvetový systém kontroly kvality a dodržiavania deklarovaných výrobných, spracovateľských a distribučných postupov. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Upozornenie:

Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky alebo iné neobvyklé reakcie, poraďte sa s Vašim lekárom.

Použité obrázky sú ilustračné
8,90 €
15 €

Kúpené
171x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
15 €

Kúpené
171x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

Práve prezerá 38 ľudí
33
Práve prezerá 37 ľudí
31
Práve prezerá 41 ľudí
39
Práve prezerá 42 ľudí