Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zimný pobyt s wellness v Oščadnici v penzióne Centrál. Po výdatnej lyžovačke zregenerujete telo vo vírivke alebo vo fínskej saune.

50
Popis ponuky

Nádherná príroda, úžasný relax a aktívne strávená dovolenka. Penzión Centrál predstavuje v tomto smere ideál - polohou centrum obce Oščadnica a vynikajúcimi službami - regenerácia tela aj duše spolu s deťmi - to je zima na kysucký spôsob.

V penzióne strávite čas v príjemnom horskom prostredí, kde vaše deti zažijú veľa zábavy a zážitkov. Svojou výbornou polohou uspokojí aj najnáročnejších hostí. Penzión ponúka 2-, 3- a 4-posteľové izby. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC, umývadlo), televízorom a chladničkou. Možnosť bezplatného pripojenia na internet je k dispozícii v celom objekte penziónu.

Hostia majú ďalej k dispozícií priestrannú spoločenskú miestnosť, WiFi, stolný tenis, stolný futbal, posilňovňu. Po dni naplnenom turistikou je príjemné zrelaxovať vo wellness – vírivka, fínska sauna s ľadovým vedrom, kúpacia kaďa s teplou vodou 38 °C.

Kúpacia kaďa je v podstate drevený sud, ktorý má z vnútra nerezovú vložku. Vykurovaná je pecou zabudovanou priamo vo vode. Vykuruje sa drevom na teplotu 38-41 °C. Pri tejto teplote pôsobí na telo ako sauna a vyžaduje si schladenie. Pravidelné kúpanie v horúcich sudoch má nesporné zdravotné účinky podobné ako sauna. Určite si vychutnáte príjemný pocit teplej vody v kombinácii s kysuckým čerstvým vzduchom.

Pre deti je pripravené detské ihrisko, kde sa môžu dosýtosti vyšantiť. Ubytovanie v penzióne Centrál je zárukou kvality a pohodlia, ktoré spríjemnia pobyt každého hosťa. V areáli penziónu je aj vlastné bezplatné parkovisko.

K dispozícii máte kvalitnú reštauráciu, priestrannú spoločenskú miestnosť s TV, stolný tenis a stolný futbal. Samozrejmosťou je bezplatné pripojenie na internet v celom penzióne.

Stravovanie je možné v reštaurácii priamo v penzióne Centrál. Ide o modernú reštauráciu s výbornou domácou slovenskou kuchyňou.

Oščadnica a okolie

Oščadnica sa nachádza v Kysuckých Beskydách. Vďaka tomu je v Oščadnici a okolí krásna príroda a hory s množstvom turistických trás. Náučné chodníky, alebo vychádzkové trasy. Každý turista si príde na svoje.

Pre športovcov je tu pripravené moderné stredisko Oščadnica -Veľká Rača.

Zimné športy a možnosti na Kysuciach v Oščadnici -Veľká Rača.

Veľká Rača Oščadnica je jedným z TOP lyžiarskych centier na Slovensku. V lyžiarskom stredisku Veľká Rača sú 3 lyžiarske lokality:

  • Dedovka, Ľalíky, Marguška, ktoré ponúkajú 14 zjazdových tratí s umelým zasnežovaním s možnosťou večerného lyžovania
  • K dispozícii sú dve 4-sedačkové a jedna 6-sedačková lanovka v kombinácii s 8-miestnou kabínkou
  • Pripravené sú tiež trate pre bežkárov

Aquapark Tropikana Wisła - Poľsko

Vďaka rôznorodým atrakciám a taktiež nezabudnuteľnej atmosfére predstavuje pobyt v Aquaparku Tropikana ideálne riešenie pre všetkých, ktorí si túžia odpočinúť a relaxovať v samotnom srdci Beskýd.

www.penzion-central.sk
36 €
72 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
36 €
72 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
50
37
38