Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zatvorte oči a predstavte si uvoľnenie pri relaxačnej masáži horúcim kokosovým olejom. Tak sa budete cítiť v prostredí hotela Apollo.

40
Popis ponuky

Pri tejto masáži sa strieda tlak maséra cez uterák a olejové techniky. Masíruje sa chrbát, šija, ruky zozadu aj spredu, nohy zozadu aj spredu, brucho, pri mužoch aj hrudník. Počas celej masáže klient leží.

Samozrejmosťou sú aromatické sviečky, ktoré ešte umocnia zážitok z masáže. Každý klient má k dispozícii pánsku aj dámsku šatňu, oddelené sprchy a sociálne zariadenia.

Na konci masáže dostane každý klient nápoj. Na výber minerálka alebo ľadový čaj. Po masáži môžete samozrejme navštíviť aj vynikajúcu hotelovú reštauráciu.

Apollo Hotel Bratislava **** poskytuje tradične kvalitnéslužby vysokej úrovne už dlhé roky. Patrí k stáliciam na trhu 4* hotelov, pričom postupne prešiel kompletnou rekonštrukciou v klasickom štýle a neustále sa modernizuje.

Nachádza sa v zóne novovytvoreného biznis centra Bratislavy vzdialenej asi 10 minút od historického centra mesta a je dominantou zrekonštruovaného Dulovho námestia. Hotel je dobre dostupný zo všetkých hlavných a diaľničných príjazdových smerov, priamo k hotelu Vás privedie najnovší most cez rieku Dunaj - Apollo.
29,90 €
50 €

Kúpené
28x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,90 €
50 €

Kúpené
28x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
58
61
64