Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spätné zrkadlo s HD kamerou a displejom do auta. Každý vodič by mal mať úplný prehľad o tom, čo sa deje na ceste pred ním, za ním či vedľa.

73
Popis ponuky

HD kamera vstavaná do spätného zrkadla, ktorá je prakticky neviditeľná, avšak vám môže až neuveriteľne pomôcť, napríklad pri prehľade o tom, čo sa deje za vozidlom.

Jednoduchá inštalácia aj demontáž, ktorú zvládne aj technický antitalent. Kamera nainštalovaná na vozidle jednak nahráva, ale vám aj súčasne premieta pohyb pri aute. Displej je zabudovaný priamo do spätného zrkadla a je možné ho kedykoľvek vypnúť.

Kamera natáča v rozlíšení 720 x 480 px. Podporuje SD karty do kapacity až 32 GB. Uhol záberu je 140 ° a kamera má dokonca aj ochranu záznamu pri nehode. Nahrávanie do slučky, čo znamená, že najstaršie nahrávky sa automaticky nahrádzajú novými, čím vám úplne odpadáva starosť o mazanie pamäte.

​​

Nahrávanie poskytuje čisté zábery, vysoké detaily a najvyššiu ostrosť z vašich ciest vďaka CMOS senzoru. Nahrávanej video je vo formáte MOV / H.264 v HD pri 30 Fps. Pred použitím je nutné do kamery nainštalovať TF Kartu do veľkosti 32 GB. V kamere je zabudovaný mikrofón a reproduktor. O prepojenie s inými zariadeniami sa stará USB 2.0 alebo HDMI kábel.
26,99 €
99 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
26,99 €
99 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
41
58
63