Darčeková poukážka na tanečné kurzy v Sun Dance Academy. Zažiarte tancom a šťastím, ktoré vám vydrží ešte dlho po kurze.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
Popis ponuky
Tanec je vyjadrenie svojej nálady, momentálnych emócií a citov formou pohybu. Keď sa započúvate do hudby, vaše telo akoby ožije. Hýbe sa do ladných rytmov a vy ste čoraz šťastnejší... a ešte aj dlho po tom, ako dotancujete.

Na výber máte z niekoľkých možností, ako potešiť svojho blízkeho nezabudnuteľným darčekom.

Darčeková poukážka v hodnote 50 € pre 1 osobu

 • Štandardné tance (4x lekcia po 60 minút)

  waltz, tango, valčík, quickstep, polka, discofox
 • Latino tance (4x lekcia po 60 minút)

  hacha, rumba, jive, polka, salsa, discofox (4 x lekcia po 60 minút)
 • Kombinácia tancov (4x lekcia po 60 minút)

  blues, discofox, waltz, quickstep, chacha, jive (4 x lekcia po 60 minút)

Darčeková poukážka v hodnote 85 € pre 1 osobu:

 • Kombinácia tancov (10x lekcia po 90 minút)

  blues, discofox, waltz, tango, valčík, quickstep, chacha, rumba, jive, polka, čardáš, salsa

Na našich kurzoch Vás čaká osviežujúci kokteil vzrušujúcich tancov. Môžete si ich užiť dosýtosti v blízkosti milovanej osoby alebo nových priateľov. Pred, počas aj po lekcii sa môžete osviežiť v bare.

Sun Dance Academy píše už svoju desiatu sezónu a práve táto sa môže pýšiť prívlastkom najúspešnejšia. Páry vedené duom profesionálnych tanečných trénerov Miroslav Kučera – Juraj Pavelek si vybojovali spolu 13 finálových umiestnení (z toho dva vicemajstrovské a 3 majstrovské tituly) na slovenských šampionátoch v tanečnom športe.

Týmto nádherným výsledkom sa klub Sun Dance Academy zaradil na vrchol všetkých klubov, ktoré sa venujú juniorom a mládeži na Slovensku. Trénerská dvojica Kučera – Pavelek už niekoľký rok opäť dokázala, že prístup zameraný na jedinečnosť tanečníka a posilňovanie sebadôvery zverencov vedie k ohromujúcim výsledkom. Posilňovaním nielen tanečnej techniky, ale aj osobnostného rastu tanečníkov sa dajú aj vo veľmi krátkom čase robiť “zázraky”.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
25x
Poskytuje:


19,90 €
50 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať