Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vydajte sa na potulky čarovným Toskánskom! Florencia, Pisa, Siena - to všetko počas autobusového zájazdu s ubytovaním a raňajkami.

32
Popis ponuky

1.deň:

odchod autobusom zo Slovenska do Talianska.

2.deň:

V ranných hodinách príchod do Talianska.

Navštívite Sienu, ktorá je považovaná za jedno z najkrajších stredovekých miest Talianska. Je preslávená každoročnými historickými dostihmi Palio. Vyznačuje sa typickými kamennými uličkami historického centra, pevnosťou a veľkolepou katedrálou. Pozriete sa aj na netradičné vejárovité námestie Piazza del Campo, ktoré je lemované kaviarničkami, reštauráciami, obroskou vežou Torre del Mangia a zaujímavou fontánou radosti.

V podvečerných hodinách odchod do San Gimignana, jedného z najatraktívnejších miest Toskánska, ktorého hradby a historické veže dokresľujú malebný obraz stredovekého mesta. Večer odchod na hotel. Nocľah.

3. deň:

Po raňajkách navštívite Pisu a s ňou neodmysliteľne sa spájajúcu šikmú vežu, Námestie zázrakov s dómom, baptistériom….Individuálne voľno.

V popoludňajších hodinách bude vaša cesta pokračovať do Luccy, mesta románskych kostolov a skrytých palácových záhrad. Prehliadnete si – Piazza Napoleone, Piazza San Michele s kostolom San Michele in Foro. Individuálny program.

Vo večerných hodinách odchod na hotel. Nocľah.

4. deň:

Po raňajkách navštívite hlavné mesto Toskánska známu Florenciu. Hlavné mesto Toskánska je zapísané do Svetového zoznamu kultúrneho dedičstva UNESCO. Florencia sa spája s mnohými prívlastkami ako mesto umelecké, renesančné, historické, ale i s menami ako Alighieri, Donatello, Michelangelo.

Začnete prehliadkou najvýznamnejších historických pamiatok, pozriete si kostol St. Groce, ďalej bude nasledovať Piazza Signoria, Dómske námestie s dómom Santa Maria del Fiore, baptistérium, kostol San Lorenzo, most Ponte Vecchio a kto bude mať záujem môže si vychutnať výhľad z terasy Piazzale Michelangelo na krásnu panorámu mesta. Večer odchod autobusom na Slovensko.

5.deň:

Príchod autobusom na Slovensko
169 €
249 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
169 €
249 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
59
Práve prezerá 39 ľudí
50
40
Práve prezerá 39 ľudí