Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Darčeková poukážka do kaderníctva alebo na kozmetiku v hodnote 50 €. Byť krásna nie je hriech. Je to potešenie pre vás i vaše okolie.

42
Popis ponuky

Účes, ktorý nosíte, charakterizuje vašu osobnosť a štýl, sprevádza vás každú minútu dňa – charakterizuje vás. Nádherné vlasy každej jednej z vás prinášajú pocit dokonalej sebadôvery. Nepodceňujte tento dôležitý doplnok vašej krásy a zverte starostlivosť a úpravu vašich vlasov do rúk ľudom, pre ktorých je práca s vlasmi ozajstným poslaním.

V salóne LILIS pracujú s vlasovou kozmetikou L' Oréal Professionnel. Hlavnou ideou, ktorou sa L' Oréal Professionnel riadi, je nádherná myšlienka: "každá žena je nielen odlišná, ale každá je tiež jedinečná". Práve preto je mottom L'Oréal Professionnel „všetky iné, každá jedinečná".

Tím kaderníkov sa pravidelne vzdeláva prostredníctvom technických stáží, kde majú kaderníci možnosť osvojiť si nielen základné, ale aj kreatívne techniky farbenia či melírovania rovnako, ako aj získavajú umeleckú inšpiráciu a nové módne účesové trendy.

Každá pleť je iná – jej typológia, odtieň aj vek. A práve preto je pre jednotlivý druh pleti vhodné iné ošetrenie. V salóne Lilis vám najlepšie poradia, ktoré ošetrenie je pre vás to najlepšie. K pleti je potrebné však vždy pristupovať šetrne, s rozvahou a hlavne s odbornými skúsenosťami. Všetky tieto veci nájdete pod strechou salónu Lilis.

Lilis, to sú úplne normálne baby, ktoré pracujú pod jednou strechou. Okrem názvu salónu ich spája aj fakt, že svoju prácu majú rady a baví ich.

Od vyzniku v roku 2011 mali možnosť česať modelky na Bratislavských módnych dňoch, pripravovali na fotenie nominantky ankety Slovenka roka. Spolupracovali na viacerých podujatiach s Fashion TV a na konte majú aj množstvo módnych prehliadok a fotení reklamných kampaní. Spolupracujeme s rôznymi časopismi a každoročne sa vzdelávame prostredníctvom Akadémie L’Oréal Professionnel.
29 €
50 €

Kúpené
29x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29 €
50 €

Kúpené
29x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
79
58
55