Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zimná dovolenka alebo Veľká noc priamo pod štítmi Tatier v Hoteli AUTIS***. Pobyt pre dvoch s polpenziou, fľašou sektu a vstupom do sauny.

50
Popis ponuky

Na ceste z Popradu do Starého Smokovca (Vysoké Tatry) v areáli POD LESOM vás pozýva na návštevu hotel AUTIS*** (890 m n.m.). Nájdete tu oázu ticha a liečivého tatranského vzduchu presýteného arómou živíc z mohutných smrekov i vôňou podhorských lúk, ktoré ho obklopujú.

Región Tatier s priľahlými regiónmi Spiš a Liptov ponúkajú nevyčerpateľné množstvo zážitkov, zaujímavých miest a spomienok na vašu dovolenku. Tieto regióny sa vzájomne dopĺňajú a vytvárajú tak miesto pre všetky druhy aktivít spojených s prírodou, oddychom či adrenalínom v horách i na vode, vo vzduchu i pod zemou. Práve priľahlý Spiš a Liptov dopĺňajú možnosti objavovať pod Tatrami kultúru a históriu a vrátiť sa tak exkurziami do dôb našich predkov.

Hotel AUTIS*** predstavuje hotelovo-apartmánový komplex pod štítmi Vysokých Tatiera ponúka kvalitné ubytovanie v jedno- i dvojlôžkových hotelových izbách a trojlôžkových apartmánoch. Súčasťou komplexu je aj novopostavený apartmánový dom, ktorý ponúka nadštandardné ubytovanie v štvor a šesťlôžkových apartmánoch.

Po namáhavej túre si môžete dopriať odpočinok a relaxovať vo fitnescentre, saune a čoskoro aj vírivke. Pre súťaživých ponúkajú hru biliardu, stolný futbal, ale aj knihy či spoločenské hry podľa ponuky v cene ubytovania. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie a WiFi prístup na internet.

V reštauráciivám šéfkuchár ponúkne pestrý výber jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Príjemné posedenie umožňuje kaviareň i denný bar. K dispozícii je tiež salónik pre uzavretú spoločnosť, letná terasa a átrium. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza štýlová slovenská koliba pre rôzne oslavy a posedenia.

Snowpark Lúčivná ponúka lyžovanie v malebnom prostredí podtatranského kraja s krásnym panaromatickým výhľadom na Vysoké Tatry. 4 lyžiarske vleky, večerné lyžovanie, požičovňa lyžiarskych potrieb, detský kútik, upravené bežecké trate - 5 km aj skiservis.

Rodinné stredisko Starý Smokovec je vhodné na výučbu lyžovania a pre nenáročnú rodinný lyžovačku. Stredisko je rozdelené do dvoch areálov: Jakubkova lúka a Hrebienok. Nachádza sa tu aj jedna z mála sánkarských dráh na Slovensku - 2,5 kilometrová osvetlená trať z Hrebienka do Starého Smokovca.

Na Jakubkovej lúke sú dva lyžiarske vleky (dĺžka 853 a 70 m) s ľahkými zjazdovkami. Hrebienok ponúka jednu ľahkú zjazdovku s dĺžkou 2350 m.

Hrebienok sa stal známym i vďaka podujatiu Tatry Ice Master - ľadové sochy. Túto zimu tu nájdete opäť i ľadovú baziliku Tatranský dóm - najväčšiu a najchladnejšiu atrakciu tejto zimy.

Tatranská Lomnica je najvyššie položené lyžiarske stredisko na Slovensku. Na úpätí Lomnického štítu sú upravované terény až do nadmorskej výšky 2196 m. Stredisko ponúka najväčšie prevýšenie na Slovensku (1308 m) a podľa vlastných meraní OnTheSnow tiež najdlhšiu zjazdovku na Slovensku (5500 m).

Turistické trasy TU a Cyklotrasy TU
95 €
190 €

Kúpené
150x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
95 €
190 €

Kúpené
150x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

55
38
40
33