Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zimné radovánky v malebnej časti Malej Fatry - v Hoteli Junior Piatrová**! Pobyt na 3, 4 alebo 5 dní pre dvoch s polpenziou.

48
Popis ponuky

V rámci regiónu Turiec a širšieho okolia Žilinského kraja si klienti prídu na svoje pri aktívnom i menej aktívnom relaxe. V zimnej lyžiarskej sezóne Turiec ponúka hneď tri veľmi dobre známe lyžiarske strediská - Winter Park Martinské hole, Snowland Valčianska dolina a lyžiarske stredisko JASED v Jasenskej doline.

Hotel Junior Piatrová** sa nachádza v malebnom prostredí Turčianskej záhradky, ktorú lemujú Krivánska a Lúčanská časť Malej Fatry a na východe pohorie Veľkej Fatry. Hotel je situovaný v tichom prostredí na konci obce Vrútky hneď vedľa lesa.

Hotel je veľmi dobre prístupný autom, nachádza sa 1,5 kilometra od hlavného cestného ťahu Žilina – Martin. Železničné spojenie je možné z rýchlikovej stanice Vrútky.

Hotel bol v roku 2010 zrekonštruovaný a ponúka ubytovanie v 33 izbách. Všetky izby sú vybavené TV satelitným príjmom, telefónom a sociálnym zariadením. V každej izbe je možnosť ubytovania na prístelke. Ide o tiché, útulné a čisté bývanie s nádherným výhľadom a pokojnou atmosférou.

K dispozícií je vám aj reštaurácia s barom, konferenčná miestnosť či novozrekonštruovaný klub Wúčko, v ktorom sa pravidelne konajú kultúrne podujatia. Vďaka znamenitej kuchyni a profesionálnemu prístupu zamestnancov je hotel vynikajúcim miestom pre vašu slávnostnú udalosť. Zabezpečiť vedia organizovanie svadieb, osláv, firemných školení a rodinných posedení.

Priamo v areáli hotela sa nachádza tenisové a volejbalové ihrisko, ohnisko či detské preliezky. Môžete si tu takisto zahrať stolný tenis alebo biliard. V prípade záujmu si hostia môžu zapožičať kolobežky, bicykle i spoločenské hry.

Okolie hotela poskytuje veľa možností na spoznávanie kultúrnych pamiatok (hrady a zámky) alebo samotnej prírody. Neoddeliteľnou súčasťou regióna je Matica slovenská a veľké množstvo galérií a múzeí. Turistami vyhľadávané sú predovšetkým doliny Blatnická, Gaderská, Kantorská, Jasenská, Necpalská ako aj turistické chodníky Kľačianskej Magury či Šútovský vodopád.

Navštívte tu môžete hrad Strečno, Znievsky hrad, Blatnícky hrad, Budatínsky zámok alebo Lietavský hrad.

Zimné centrá Winter park Martinské hole, Snowland Valčianska dolina a lyžiarske stredisko JASED v Jasenskej doline sú všetky prístupné autom s bezplatným parkovaním, vybavené sedačkami a ponúkajú veľký počet zjazdoviek rôznych náročností. Samozrejmosťou je ponuka stravovacích, servisných služieb, požičovne športového vybavenia a lyžiarskych i snowboardových škôl.

www.juniorpiatrova.sk
77 €
148 €

Kúpené
21x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
77 €
148 €

Kúpené
21x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
Práve prezerá 113 ľudí
37
39
50