Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zimný relax s Chopkom na dlani vo Wellness hoteli *** Repiská v Nízkych Tatrách. Užite si s celou rodinou nezabudnuteľnú zimnú dovolenku.

33
Popis ponuky

sa nachádza v srdci Demänovskej doliny neďaleko Demänovskej jaskyne slobody priamo pod najvyššími štítmi Nízkych Tatier Chopok, Dereše či Ďumbier. Nádherná okolitá príroda ale nie je ani zďaleka jedinou devízou tohto zariadenia. Zoznámte sa s ďalšími...

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, LED TV, telefónom, chladničkou a wifi pripojením a najmä krásnym výhľadom na Chopok.

V priestoroch celého hotela je možnosť bezdrôtového pripojenia prostredníctvom WIFI.

Špeciality hotelovej kuchyne môžu hostia vychutnávať v reštaurácií, ku ktorej patrí letná terasa s nádherným výhľadom na podtatranskú prírodu, kde sa organizujú večere pri grile.

Raňajky sú podávané formou bufetu so širokou ponukou teplých jedál, studených nárezov, nátierok, jogurtov, cereálií, čerstvého ovocia a zeleniny.

Večere sú taktiež podávané formou bufetu, ktorý obsahuje širokú ponuku teplých jedál, jedlá z čerstvých rýb, jedlá z cestovín, hydiny či grilu. Ďalej obsahuje širokú ponuku zeleninových šalátov, ovocných šalátov a dezertov.

Relaxačný bazén s atrakciami

Balneoterapia ako vodoliečba, to sú vírivé kúpele, ktoré sú vhodné pri bolestiach chrbtice a svalov. Perličkové kúpele sú zase dobré pri celkovej únave organizmu, migréne a tiež ako vhodná relaxácia pre celú rodinu.

Mladé rodiny s deťmi určite ocenia vonkajšie detské ihrisko v tesnej blízkosti hotela či nafukovacieho žraloka Murka. Taktiež sa hostia môžu zahrať na X-boxe.

V hoteli nechýba ani vonkajší tenisový kurt a hotelové fitness centrum.

Počas letných sobotňajších večerov určite nevynechajte grill párty priamo na terase, kde sa budú podávať samé špeciality.

Prekrásne okolie ponúka na leto dostatok príležitostí na športové vyžitie - turistika, horská turistika, horská cyklistika, paragliding, rybárčenie či vodné športy. Na spestrenie pobytu možno navštíviť kultúrne a historické pamiatky Liptova. V blízkom okolí sú tiež tatranské národné parky a naše najznámejšie jaskyne či cyklistické trasy. Viac info TU.

  • Jasná Nízke Tatry
  • Malinô Brdo ski & bike
  • SKI Centrum Opalisko
  • Lyžiarsky areál Žiarce

189 €
282 €

Kúpené
42x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
189 €
282 €

Kúpené
42x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
45
Práve prezerá 47 ľudí
38
Práve prezerá 44 ľudí
25