Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Stovežatá Praha vo svojej plnej kráse! Pohodlie v 4* hoteli Duo blízko stanice metra, vstup do bazéna, sauny a fitness a raňajky k tomu.

50
Popis ponuky

Vyberte sa na netradičnú návštevu Prahy a zažite ju vo svojej očarujúcej podobe. Doprajte si rannú prechádzku po Karlovom moste, zavítajte do židovskej štvrte a pozrite si najstaršiu synagógu v strednej Európe, nasajte atmosféru uličiek Starého Mesta a Malej Strany. Samozrejmosťou je výlet na Pražský hrad a jeho dominantný Chrám sv. Víta, navštívte Múzeum čokolády, Múzeum miniatúr alebo sa nechajte zlákať – ako inak – zábavným a poučným Pivovarským múzeom u Fleků? Už viete, čo všetko by ste chceli vidieť a zažiť?

Preskúmajte Prahu a jej pohostinnosť a ako miesto odkiaľ môžete vyštartovať za zážitkami, si vyberte 4* Hotel Duo. Iba 12 minút metrom vás bude deliť od centra mesta a potom sa naozaj smelo môžete vydať pražskými uličkami a spoznávať možno doteraz neobjavené zákutia. Tešte sa na novozrekonštruované priestory, nevnucujúci sa komfort a kvalitné služby. V Sportcentre si zase oddýchnite v bazéne, saune či pri relaxačnej masáži. Bývajte v hoteli, ktorý sa radí medzi tie najlepšie v Prahe!
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

54
53
39
Práve prezerá 121 ľudí
33
Práve prezerá 44 ľudí