Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelý základný tanečný kurz pre dospelých. Alebo všeobecná pohybová príprava pre deti od 5 do 12 rokov v Sunflowerstudiu.

67
Popis ponuky

Základný tanečný kurzy pre dospelých je určený začiatočníkom, pokročilejším a predovšetkým ľuďom, ktorí majú radi pohyb, tanec, radi skúšajú niečo nové, chcú sa zabaviť a stráviť príjemne svoj voľný čas v dvojici alebo kolektíve ľudí, ako ste vy.

Začiatočníci sa naučia jednotlivé tanečné kroky, pokročilejší si s name môžu zopakovať to, čo už vedia.

Na základnom tanečnom kurze sa naučíte hlavne všeobecne využiteľné tance, ktoré využijete na zábavách, plesoch a svadbách. Okrem príjemnej tanečnej zábavy si povieme pár slov o oblečení a etikete tanca, ktorá je nevyhnutnou súčasťou pre aktívny spoločenský život a spoločenské podujatia (plesy, firemné akcie, rodinné akcie – svatby, promócie, stužkové).

Rozsah: 8 x 75 min.

Tance: waltz, tango, valčík, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive + etiketa tanca a oblečenia

Príďte sa zabaviť a naučiť sa tancovať!

Rozvoj pohybových schopností a fyzický rozvoj dieťaťa sú jednou zo základných foriem telovýchovných činností už v materskej škole. Pohybová aktivita je nevyhnutný predpoklad pre zdravý vývoj detí a je nielen skvelým prostriedok ako podporiť ich zdravie, ale je to vhodný začiatok ich športovej kariéry. Cieľom je rozvíjať pohybové schopnosti detí primerane ich veku a vytvoriť trvalý záujem o športové aktivity.

Tréningy všeobecnej pohybovej prípravy budú spočívať v pohybovej a tanečnej výchove. Súčasťou pohybovej výchovy budú športové hry, pohybové hry s využitím prvkov z atletiky, gymnastiky, cvičenia na flexibilitu pohybov, posilňovania hlbokého stabilizačného systému, zlepšenia koordinácie celého tela, rovnováhy a aeróbnej kapacity. V priebehu tanečnej výchovy naučíme deti vnímať rytmus, zvládnuť jednoduché pohyby i tanečné kroky, ktoré následne budeme spájať do hudby, ktorá je deťom blízka. Snahou je spojiť hravú časť s tancom. Tanečná a pohybová príprava je vhodná pre všetky tanečné štýly, ako aj pre každú pohybovú aktivitu.

Vytvoríme prepojenie s modernými cvičeniami ako sú ZUMBA, FLOWIN KIDS, FLOWIN DANCE,..

Cvičenie prebieha v dvoch vekových skupinách, aby nám spoločná aktivita išla jednoduchšie, mohli sme sa lepšie zamerať na potreby mladšej i staršej vekovej kategórie, aby sa mohli deti navzájom motivovať, napodobňovať a socializovať. Našim cieľom je vypestovanie správnych pohybových návykov detí pre všetky typy športu, budovať pozitívny vzťah k športu, rozvinúť všeobecný rozvoj a komplexnú športovú prípravu.

Všetky aktivity prebiehajú veselou a hravou formou, aby boli pre vaše deti zábavné a motivačné.

Sunflowerstudio sa zameriava na všetky druhy pohybových cvičení so zámerom rehabilitácie, regenerácie, úpravy svalstva a postavy, zvýšeniu osobnej kondície, a to formou cvičení, ktoré dlhodobo vykazujú vo svete výsledky. To všetko za pomoci milých inštruktorov a v príjemnom prostredí.
20 €
60 €

Kúpené
12x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
20 €
60 €

Kúpené
12x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
26
65
46
Práve prezerá 37 ľudí