Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vychutnajte si lahodné sviatočné menu v Apollo Hoteli****. Gastronomický zážitok s trojchodovým menu a výbornou atmosférou.

50
Popis ponuky

Už ste jedli takto úžasne a precízne pripravené jedlo? Reštaurácia hotela Apollo**** vás veľmi rada privíta a pohostí. Za svoje delikatesy získala niekoľko ocenení. Vy si teraz môžete pochutiť na tekvicovom kréme s gaštanmi, kuracom steaku so zemiakovo–slaninkovou štúdľou na tekvicovom pyré alebo dančích medailónikoch s hubovým koláčom. Ako dezert sa servíruje tvarohová guľka obalená v maku so slivkovou a jablkovou omáčkou.

Hľadáte miesto, kde by ste mohli stráviť príjemné chvíle spojené s gastro zážitkom? Prvotriedny servis, excelentná kuchyňa a jedinečná atmosféra. To všetko nájdete v legendárnej reštaurácii sv. Huberta v 4* Apollo Hoteli. Pripravte svoje chuťové bunky na chutné 3-chodové menu.

Apollo Hotel sa stal známym aj vďaka Reštaurácii Sv. Huberta, ktorá je povestná najmä svojou kvalitnou a chutnou kuchyňou. Reštaurácia spĺňa všetky požiadavky na pracovné obedy a večere, ako aj na usporiadanie firemných a súkromných recepcií, osláv a plesov.

Okrem zverinových špecialít ponúka medzinárodné jedlá inšpirované francúzskou kuchyňou. Na svoje si prídu aj milovníci zeleninových šalátov, cestovín alebo ľahkých jedál z hydiny a rýb.

Delikatesou sú určite výnimočné dezerty a múčniky domácej výroby. Pôžitok z dobrého jedla umocňuje jedinečný interiér v poľovníckom štýle a vysoko profesionálna a milá obsluha.

Apollo Hotel Bratislava **** poskytuje tradične kvalitnéslužby vysokej úrovne už dlhé roky. Patrí k stáliciam na trhu 4* hotelov, pričom postupne prešiel kompletnou rekonštrukciou v klasickom štýle a neustále sa modernizuje.

Nachádza sa v zóne novovytvoreného biznis centra Bratislavy vzdialenej asi 10 minút od historického centra mesta a je dominantou zrekonštruovaného Dulovho námestia. Hotel je dobre dostupný zo všetkých hlavných a diaľničných príjazdových smerov, priamo k hotelu Vás privedie najnovší most cez rieku Dunaj - Apollo.

Jeden z TOP 5 hotelov v Bratislave a jedna z 5 najlepších hotelových reštaurácií v Bratislave podľa nezávislého ekonomického týždenníka TREND - Trend TOP 2006, 2007, 2008, 2009 a jeden z TOP 3 hotelov a TOP 3 hotelových reštaurácií na Slovensku podľa ZHR SR (2004 - 2007).
11,90 €
23,80 €

Kúpené
227x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
11,90 €
23,80 €

Kúpené
227x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

54
55
44
48