Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

RAW - surový kakaový prášok 250g z najcennejších kávových bôbov Arriba, ktoré sa pestujú iba v Ekvádore s chuťou tropického ovocia.

40
Popis ponuky

Detail produktu

Raw (surový) kakaový prášok sa získava z nepražených kakaových bôbov (Theobroma cacao). Tie boli v Strednej a Južnej Amerike po stáročia uctievané, Aztékovia ich dokonca používali ako platidlo. Mnohé mayske sviatky a rituály boli spájané s oslavou kakaových bôbov ako "potravy bohov". Pri výrobe sa bôby jemne melú za nízkej teploty, aby zostali zachované pôvodné nutričné ​​látky a vône. Východiskovou surovinou pre získanie nášho kakaového prášku sú jedny z najcennejších kakaových bôbov Arriba, ktoré sa pestujú iba v Ekvádore. Tie sa vyznačujú mimoriadnymi chuťovými vlastnosťami, prevláda chuť tropického ovocia s kvetinovými tónmi. Raw kakaový prášok je bohatým zdrojom antioxidantov, železa a horčíka.

Raw kakaový prášok je skvelou a praktickou ingredienciou pre výrobu všetkých čokoládových a kakaových pokrmov, nápojov a dezertov, pretože sa správa ako bežný kakaový prášok. Môžete ho použiť v rade chutných receptov na dezerty a nápoje - napr. mandľovo-kakaové mlieko, kakaový krém z datlí a konopného semienka, kakaový krém z kakaového masla, kakaovo-kokosové guľky s medom a kokosovým maslom a mnoho ďalších.

Skladujte v suchu v uzavretom obale. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Krajina pôvodu: Ekvádor

Hmotnosť: 250 g

Použité obrázky sú ilustračné
8,90 €
14,83 €

Kúpené
106x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
14,83 €

Kúpené
106x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
Práve prezerá 38 ľudí
Práve prezerá 37 ľudí
67
Práve prezerá 119 ľudí
80
Práve prezerá 37 ľudí