Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zimný pobyt v známom alpskom stredisku Semmering v Rakúsku. Ubytovanie v hoteli Alpenhof s polpenziou a neobmedzeným vstupom do bazénu.

51
Popis ponuky

Hotel Alpenhof je dokonalou symbiózou pohody a širokej ponuky rôznych aktivít. Hotel oceňujú športovci, rodiny s deťmi i ľudia. Jednoducho každý, kto si chce vychutnať pohodlie a zázemie, ktoré hotel ponúka.

Veľkorysé zázemie hotela veľmi dobre charakterizuje už rozsiahla vstupná hala s krbom. Pre chvíle odpočinku či relaxácie je pripravený bazén, sauna, herňa a športová miestnosť.

Každý vodič ocení príjazdovú cestu priamo pred hotel, umožňujúcu dostatočný komfort pre vyloženie batožiny, bicyklov či lyží a potom parkovanie, ktoré je pre hotelových hostí zadarmo.

Vynikajúca kuchyňa hotela zaisťuje stravovanie formou polpenzie a plnej penzie v dvoch reštauráciách (menšia s kapacitou 60 miest, väčšia s 83 miestami). Priestor väčšej reštaurácie sa dá navyše rozdeliť na dva menšie salóniky a sálu a vytvoriť tak zázemie pre individuálne programy jednotlivých skupín. Súčasťou menšej reštaurácie je herňa, väčšia má k dispozícii bohato zásobený hotelový bar. K vonkajšiemu posedenie nabáda terasa s možnosťou grilovania.

Ak sa vám nezdá počasie, potrebujete si oddýchnuť alebo len máte chvíľu voľna a hľadáte možnosť zábavy, nemusíte pohodlie hotela vôbec opustiť. Relax centrum hotela Alpenhof ponúka svojim hosťom bazén, infra saunu, fínsku suchú saunu, vodný masážny box alebo herňu s dvoma biliardy, šípkami a stolným futbalom. V športovej miestnosti sú pripravené dva stoly pre stolný tenis. Mini fitness štúdio, ktoré je pre hostí hotela úplne zadarmo.

V blízkosti hotela sú dva špičkovo vybavené lyžiarske areály - Semmering a Stuhleck. V oboch areáloch sa pravidelne konajú preteky Svetového pohára v lyžovaní. V stredisku Zauberberg v Semmeringu, nájdu lyžiari najväčšiu osvetlenú zjazdovku v Európe. Mimoriadne obľúbené sú aj tri MEGA nočné zjazdovky - nočné lyžovanie na Weltcuppiste (dejisko svetového pohára), rodinný svah a Kogelabfahrt s funparkom pre lyžiarov a snowboardistov. Je tu aj detský areál, bobová dráha, lyžiarska škola a požičovne výstroje so skiservisom.

Lyžiarske stredisko Stuhleck v meste Spital am Semmering, ku ktorému sa z hotela dostanete autom za 10 minút, je naozajstným zimným rajom pre všetky skupiny lyžiarov, vrátane priaznivcov bežeckej stopy. K dispozícii je sánkarská dráha, snowtubing, osvetlený funpark pre milovníkov Freestyle. Malý lyžiarsky areál ocenia začiatočníci a rodiny s deťmi. K odpočinku, opaľovaniu a krásnemu výhľadu lákajú pohostinné horské chaty a stánky. Samozrejmosťou je obrovská kapacita parkovacích plôch zadarmo.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
34
38
60