Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zahoďte starosti a príďte si oddýchnuť! Neobmedzený wellness pobyt pre dve osoby a dieťa do 12r. zdarma s polpenziou v penzióne Predná Hora.

57
Popis ponuky

Penzión Predná hora je penzión s wellness zariadením situovaný v prekrásnom, ešte stále málo objavenom Národnom parku Muránska planina. Toto územie je charakteristické malebnou, miestami ešte nedotknutou prírodou.

Okrem originálneho wellnesscentra v štýle stredovekého hradu, útulného ubytovania, štýlovej reštaurácie či neobjavených krás svetového významu – Národného parku Muránska planina, penzión ponúka Slovenské novinky masážnych a kozmetických procedúr či vlastnú značku lahodného piva.

Hradný wellness v štýle stredovekého hradu či Vitálny svet s pútavým dizajnom.

Spolu tu nájdete: 6 sáun, 2 vírivky vnútorné, 1 vírivka vonkajšia, 2 tepidária, kneippov kúpeľ či ochladzovací bazén.

Plný hydromasážnych a vírivých atrakcií, plavecký bazén s protiprúdom, detský kútik a wellness bar.

K pocitu dokonalého relaxu Vám Penzión Predná hora ponúka relaxačné a regeneračné masáže a procedúry.

Produkty a kúry špičkových svetových značiek v oblasti celkovej regenerácie a revitalizácie tela i duše:

  • Mäkké techniky
  • Kinesio Taping
  • Kmeňové bunky
  • Thalassoterapia
  • Dr. Nona
  • Klasické masáže
  • Mary Kay

Viac informácii nájdete TU

Podľa lekárov 45-minútový pobyt v soľnej bani zodpovedá čo do zdravotných účinkov až trojdňovému pobytu pri mori.

Veľkou devízou Rekreačného areálu Predná hora je široké spektrum ubytovacích možností a doplnkových služieb, ktoré uspokoja Vaše nároky na aktívnu aj pokojnú dovolenku v čarokrásnom prostredí. Všetky objekty sú vhodné pre rodiny s deťmi, samostatné páry, väčšie partie známych, ako aj pre firemnú klientelu.

Penzión

Poskytuje viacero druhov jedno-, dvoj-, štvr-posťeľových izieb a apartmánov. Z izieb je možné prejsť priamo do Wellness centra v župane alebo v plavkách bez opustenia budovy.

Poskytuje ubytovanie vo veľkých rodinných apartmánoch, alebo v 3-posteľových prémium izbách. Je to samostatný objekt vzdialený asi 30m od hlavnej budovy areálu, teda Penziónu. Návštevníci nájdu v Kolibe ideálne ubytovanie pre väčšie rodiny, prípadne skupiny známych s vlastnou terasou, ohniskom a altánkom.

Poskytuje ubytovanie v Hviezdnej izbe, kde si môžu veľmi príjemné a romantické chvíle vychutnať najmä zaľúbené páry priamo pod hviezdnou oblohou. Súčasťou izby je schodište priamo do kopuly Hvezdárne, ktorá je vybavená kobercom, ratanovým nábytkom a malým ďalekohľadom. Po otvorení kopuly a poháriku vínka môžete zažiť neopakovateľné a nezabudnuteľné chvíle.

Ubytovanie v ľudovom štýle.

V Penzióne sa nachádza reštaurácia a bar s príjemnou atmosférou a horiacim krbom.

Úžasnú dovolenku zažijú aj deti. Okrem bazéna a herne tu nájdu detský kútik vo Vodnom svete, v Salóniku či detské ihrisko vonku so šmýkačkami, hojdačkami, pieskoviskom a mnohými ďalšími atrakciami...

Nebaví vás už, že všetky pivá chutia rovnako alebo sa prinajlepšom odlišujú len minimálne? Skúste niečo nové. Privátny pivný špeciál Predná hora je remeselné pivo, ktoré sa varí v remeselnom pivovare.

  • pivo plzenského typu so spodným kvasením
  • pivo Predná hora oslní dokonalým vyvážením horkosti a jemnosti zároveň

V okolí môžete využiť viac ako 100 km turistických (zoznam jednotlivých úsekov turistických trás) TU a cyklistických chodníkov (zoznam jednotlivých úsekov cyklotrás:) TU.
123 €
283 €

Kúpené
239x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
123 €
283 €

Kúpené
239x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

23
34
Práve prezerá 43 ľudí
33
Práve prezerá 37 ľudí
23