Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Koláčik poobede, večer pizza a ani sa nenazdáte a máte o pár kíl hore. Bojujte s nimi účinne aj s balíčkom procedúr pre štíhlu líniu.

59
Popis ponuky

Prirodzený lifting pre vašu pokožku. Navracia pleti hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Počas ošetrenia sa zvyšuje produkcia dôležitého kolagénu a elastínu. Naviac podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej. Pokožka bude krásne vypnutá a svieža. Akoby sa v zrkadle zastavil čas.

Je spôsob ošetrenia kože a podkožia, ktorý môže spôsobiť ich regeneráciu. Lymfodrenáž podporuje odtok lymfy z tkaniva bez posilovania prítoku krvi. Čistí telo od odpadových produktov látkovej výmeny a zlepšuje prekrvovanie a tým zásobuje tkanivo kyslíkom a výživnými látkami, čo pôsobí blahodarne na organizmus.

Je typ neinvazívnej liposukcie, ktorá funguje na odstraňovanie tuku a celulitídy ultrazvukovými vlnami. Ultrazvuk vytvára v tukovej vrstve bublinky, ktoré pod vplyvom tlaku implodujú smerom do svojho stredu, tým uvoľnia energiu, ktorá natrvalo rozruší stenu tukovej bunky. Tá praskne a vtečie do medzibunkového prostredia. Tu sa ďalej metabolizuje na glycerol a voľné mastné kyseliny. Glycerol je absorbovaný so obehového systému a mastné kyseliny sa dostávajú do pečene, ktorá ich spracuje ako mastné kyseliny zo stravy.

Zákrok býva bezbolestný a pohodlný. Vykonáva sa krúživými pohybmi aplikátora na liečenej oblasti. Po procedúre sa môžete naďalej venovať obľúbeným aktivitám. Kavitácia prináša okamžité a dlhodobé výsledky. Väčšina klientov dosiahne 2 až 3 cm redukciu obvodu po prvom sedení. Výsledky sa môžu šíriť v závislosti od štruktúry tkaniva, liečenej oblasti, veku, metabolizmu, užívaných liekov a hormonálnych zmien. Vhodná diéta a zvýšená fyzická aktivita pomôžu udržať žiadúci výsledok.
4,90 €
12 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4,90 €
12 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
58
60
64