Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Svetlo so senzorom Light Angel. Už sa nikdy viac nemusíte báť tmy s týmto strážnym anjelom, ktorý vám vždy bezpečne posvieti na cestu.

40
Popis ponuky

Už žiadna tma!

Tma pre vás už nemusí byť prekážkou ak využite svetlo so senzorom pohybu Light Angel. Je to ako keby ste mali svojho strážneho anjela, ktorý vám vždy posvieti na cestu! Nemusíte tak už v tme narážať do nábytku a stien, potkýnať sa a tápať po kľučkách. Vo vnútri aj vonku, svetlo Light Angle vám vždy bezpečne posvieti na cestu aj v tej najväčšej tme.

Svieti len ak je v okolí pohyb

Svetlo Light Angel je vybavené senzorom pohybu ktoré zabezpečí, že sa svetlo aktivuje len vtedy, ak je ho naozaj potrebné a to vtedy, ak nasníma pohyb v jeho okolí. Svetlo tak zbytočne nesvieti, ak pri ňom nikto nie je. Monitorovací systém sa automaticky zapne až nastane tma a teda sa nemusíte obávať, žeby svetlo svietilo počas dňa či v osvetlenej miestnosti. Po niekoľkých sekundách lampa sama zhasne a opätovne zasvieti až zaregistruje ďalší pohyb.

Až 100 000 hodín svitenia

Vďaka otočnej základni svietidla sa dokáže svetlo natočiť o 360° a takisto sa dokáže otáčať okolo svojej osi. Smer svietenia svetla Light Angel si tak presne nastavíte podľa potreby a kedykoľvek ho zmeníte. Svetlo je vybavené 7 led žiarovkami, ktoré dokážu jasne svietiť až 100 000 hodín! Svetlo Light Angle funguje na 4 tužkové batérie, a teda sa nemusíte obávať, že by k svojmu fungovaniu potrebovalo elektrickú zásuvku, či nepraktický kábel o ktorý by ste zakopávali.

Svietidlo s elegantným dizajnom v neutrálnej bielej farbe využijete ako v interiéri tak aj v exteriéri či už nad vchodovými dverami, garážou alebo pri bránke. Toto univerzálne svietidlo je tiež skvelou pomôckou pre detí aj dôchodcov, ktorí majú problém dostať sa k vypínačom svetla.

Inštalácia svietidla je jednoduchá, a to pomocou hmoždiniek so skrutkami.

Rozmery svietidla: cca 120 x 95 x 40 mm (vxšxh)

Napájanie: 4 x AA batéria (nie sú súčasťou balenia)

Obsah balenia:

  • 1x lampa
  • 3x skrutka
  • 3x hmoždinka
  • 1x nálepka
Použité obrázky sú ilustračné
7,40 €
12,33 €

Kúpené
116x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
7,40 €
12,33 €

Kúpené
116x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
41
58
63