Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si dávku relaxu pre vaše telo aj dušu v Mariánských Lázňach. Wellness pobyt v elegantnom 4* hoteli s procedúrami a polpenziou.

58
Popis ponuky

Vyberte sa za oddychom spojeným s wellness pobytom a doprajte si dávku relaxu a rozmaznávania pre vaše telo aj dušu. Navštívte jedno z najkrajších európskych miest, kúpele v Mariánskych Lázňach, vzdialených 56 kilometrov od Karlových Varov. Prejdite sa nádhernými kúpeľnými parkami, romantickými promenádami, napite sa z liečivých prameňov alebo si doprajte bohatý kultúrny program. Navštívte mesto, ktoré nestratilo nič zo svojej elegancie!

Ubytujte sa v historickom hoteli, kde na vás čakajú výnimočné zážitky a služby. Štvorhviezdičkový hotel Chateau Monty Spa Resort situovaný v lesoparku nad mestom, bude pre vás tým pravým miestom, kde si vychutnáte starostlivosť a pohostinnosť na najvyššej úrovni. Oddychujte v rímskych kúpeľoch, čaká na vás bazén so slanou vodou či vírivka, zážitkové rituály i liečebné procedúry a príjemný gastronomický zážitok vám zaručí jedna z dvoch reštarurácií, či posedenie v Lobby bare.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
Práve prezerá 114 ľudí
31
58
34