Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Fantastické jarné prázdniny vo Vysokých Tatrách. Rodinný relaxačný pobyt v hoteli Sipox*** s polpenziou a zľavou na celodenné skipasy.

47
Popis ponuky

Hotel Sipox*** sa nachádza v malebnom údolí pri obci Štrba s výhľadom na štíty Vysokých Tatier. Tie vďaka svojim klimatickým podmienkam a čistému vzduchu lákajú množstvo turistov. V blízkom okolí sú v zime vynikajúce podmienky na lyžovanie, v teplejších mesiacoch tu návštevníci obľubujú turistické vychádzky či horolezectvo.

Hotel prešiel v druhej polovici roka 2015 kompletnou rekonštrukciou. Ubytovacia kapacita hotela je tak po novom až pre 60 osôb.

Hostia majú na výber ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkových, rodinných izbách (2+2) a apartmáne. Všetky izby a apartmán disponujú vlastným sociálnym zariadením + sprcha alebo vaňa.

K vybaveniu izieb a apartmánu patrí TV/SAT, WiFi internet, telefón. V apartmáne nechýba moderne zariadená obývacia časť s bio krbom.

​V hoteli sa nachádza reštaurácia s kapacitou 60 miest a salónik s kapacitou 20 miest. Obe miestnosti je možné využiť na oslavy, rokovania a pracovné stretnutia.

Špecialita kuchyne – jedlá z diviny sú špecialitou hotelovej reštaurácie.

Deň plný aktivít môžete zavŕšiť s drinkom v ruke vo vkusne zariadenej zimnej záhrade.

V rámci hotela sú vám ďalej k dispozícii:

 • bazén
 • detský bazén
 • vírivka
 • sauny (fínska sauna, parná sauna)
 • masáže
 • fitness
 • ubytovanie možné s domácim zvieratkom
 • uzavreté hotelové parkovisko
 • v lete možnosť využitia hotelovej terasy
 • ohnisko
 • požičovňa bicyklov
 • stôl na stolný tenis (pingpong)
 • detské ihrisko
 • volejbalové ihrisko

Lopušná dolina

Stredisko leží v nadmorskej výške 777 mnad morom (údolná stanica) s prevýšením až do výšky 916 m nad morom (vrcholová stanica). K dispozícii sú 4 vleky TATRAPOMA, z toho dva lyžiarske vleky pre začínajúcich lyžiarov. Maximálna prepravná kapacita vlekov je 2 300 osôb/hod. a dĺžky vlekov od 150 metrov do 700 metrov s výškovým prevýšením 139 metrov rôznej náročnosti.

Snowpark Lúčivná ponúka lyžovanie v malebnom prostredí podtatranského kraja s krásnym panaromatickým výhľadom na Vysoké Tatry. K tomu 4 lyžiarske vleky, večerné lyžovanie, požičovňa lyžiarskych potrieb, detský kútik, upravené bežecké trate - 5 km aj skiservis.

Naplňte si pľúca čerstvým tatranským vzduchom a doplňte si energiu do každej bunky svojho tela. Či už sa vyberiete pešo po turistických chodníkoch alebo na bicykli, Vysoké Tatry vám odhalia svoje tajomstvá. Zhlboka sa nadýchnite čerstvého tatranské vzduchu a nechajte sa unášať jedinečnou atmosférou a nádhernými výhľadmi. Vysoké Tatry ponúkajú množstvo trás na objavovanie v každom ročnom období.

Štrbské pleso - najtypickejšie morénové jazero (pleso) vo vysokých Tatrách. Spája Furkotskú a Mlynickú dolinu a nachádza sa v nadmorskej výške 1346 m n.m.

Tatranský národný park

Najstarší a najviac navštevovaný národný park na Slovensku založený v roku 1949, v ktorom sa nachádza najvyšší štít Slovenska – Gerlachovský štít 2655 m n.m.Medzi najvýznamnejšie symboly Vysokých Tatier patria kamzík tatranský, svišť a orol skalný, no nájdete tu na rozdiel od Álp aj medveďa hnedého, vlka alebo rysa.

AquaCity Poprad - 13 termálnych a relaxačných bazénov, tobogany, moderné wellness.

Thermal park Vrbov - desať bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26 - 38 °C.

www.hotelsipox.sk
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
57
51
41