Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Aktívna dovolenka pre dvoch v Tatrách! Pobyt v hoteli Eufória*** s polpenziou a vstupom do vírivky a sauny. Dieťa do 11,99 rokov zdarma!

39
Popis ponuky

Hotel poskytuje hosťom ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách, ktoré prekračujú štandard 3 hviezdičiek. Každá moderne zariadená izba má samostatnú kúpeľňu s hydromasážnou sprchou, sociálne zariadenie a televízor. K dispozícii sú aj izby LUX /za príplatok/, ktoré sú priestrannejšie a majú hydromasážnu vaňu. Hotel poskytuje ubytovanie aj pre imobilných hostí. Kapacita hotela je 80 lôžok.

Hotel Eufória disponuje štýlovou oblúkovou a panoramatickou reštauráciou, kde je zabezpečené stravovanie vo forme polpenzie. Bohaté raňajkové bufetové stoly poskytujú hosťom široký sortiment či už zdravej, vegetariánskej, alebo gurmánskej stravy.

Reštaurácia poskytuje možnosť výberu z večerového menu alebo formou a la carte – výberom z jedálneho lístka, ktorý je zostavený tak, aby uspokojil i toho najnáročnejšieho gurmána.

Výbornú kávu, pivo, miešané nápoje a alkoholické i nealkoholické nápoje si môžete vychutnať spolu

s výhľadom na panorámu Tatier priamo zo zimnej záhrady.

Rehabilitačné centrum, ktoré sa nachádza priamo v hoteli, je pripravene poskytnúť vám tieto procedúry:

  • komplexná elektroliečba
  • magnetoterapia
  • reflexná masáž, klasická masáž, masáž tváre
  • sauna, solárium
  • karlovarský rašelinový zábal
  • kondičný bicykel
  • fitness centrum
  • liečba ultrazvukom
  • suchý teplý zábals

Objavte jedinečnú prírodu, v ktorej nájdete belasé plesá, rozbúrené vodopády, pokojné horské doliny, ostré štíty národného parku, ako aj fascinujúci svet zvierat a rastlín.

Vo Vysokých Tatrách sa nachádza približne 600km značkovaných chodníkov, ktoré vás povedú po dolinách, k horským chatám či dvojtisícovým štítom. Za krásnymi výhľadmi vás vyvezú i tatranské lanovky, najznámejšia z nich - visutá lanovka vás odvezie zo Skalnatého plesa na druhý najvyšší vrch Tatier - Lomnický štít.

Viac ako 300 km dobre značených cyklotrás vám umoží poznávať Región Vysoké Tatry aj na dvoch kolesách. Vydať sa môžete na rovinaté trate v podhorí, exponované výstupy až pod najvyššie štíty Tatier či cyklomagistrálu vedúca takmer okolo celého pohoria Vysokých Tatier.
129 €
213 €

Vyprší
28.7.2017
Kúpené
65x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
129 €
213 €

Vyprší
28.7.2017
Kúpené
65x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
37
Práve prezerá 37 ľudí
48
Práve prezerá 37 ľudí
62
Práve prezerá 38 ľudí