Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Aktívna dovolenka pre dvoch v Tatrách! Pobyt v hoteli Eufória*** s polpenziou a vstupom do vírivky a sauny. Dieťa do 11,99 rokov zdarma!

39
Popis ponuky

Hotel poskytuje hosťom ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách, ktoré prekračujú štandard 3 hviezdičiek. Každá moderne zariadená izba má samostatnú kúpeľňu s hydromasážnou sprchou, sociálne zariadenie a televízor. K dispozícii sú aj izby LUX /za príplatok/, ktoré sú priestrannejšie a majú hydromasážnu vaňu. Hotel poskytuje ubytovanie aj pre imobilných hostí. Kapacita hotela je 80 lôžok.

Hotel Eufória disponuje štýlovou oblúkovou a panoramatickou reštauráciou, kde je zabezpečené stravovanie vo forme polpenzie. Bohaté raňajkové bufetové stoly poskytujú hosťom široký sortiment či už zdravej, vegetariánskej, alebo gurmánskej stravy.

Reštaurácia poskytuje možnosť výberu z večerového menu alebo formou a la carte – výberom z jedálneho lístka, ktorý je zostavený tak, aby uspokojil i toho najnáročnejšieho gurmána.

Výbornú kávu, pivo, miešané nápoje a alkoholické i nealkoholické nápoje si môžete vychutnať spolu

s výhľadom na panorámu Tatier priamo zo zimnej záhrady.

Rehabilitačné centrum, ktoré sa nachádza priamo v hoteli, je pripravene poskytnúť vám tieto procedúry:

  • komplexná elektroliečba
  • magnetoterapia
  • reflexná masáž, klasická masáž, masáž tváre
  • sauna, solárium
  • karlovarský rašelinový zábal
  • kondičný bicykel
  • fitness centrum
  • liečba ultrazvukom
  • suchý teplý zábals

Objavte jedinečnú prírodu, v ktorej nájdete belasé plesá, rozbúrené vodopády, pokojné horské doliny, ostré štíty národného parku, ako aj fascinujúci svet zvierat a rastlín.

Vo Vysokých Tatrách sa nachádza približne 600km značkovaných chodníkov, ktoré vás povedú po dolinách, k horským chatám či dvojtisícovým štítom. Za krásnymi výhľadmi vás vyvezú i tatranské lanovky, najznámejšia z nich - visutá lanovka vás odvezie zo Skalnatého plesa na druhý najvyšší vrch Tatier - Lomnický štít.

Viac ako 300 km dobre značených cyklotrás vám umoží poznávať Región Vysoké Tatry aj na dvoch kolesách. Vydať sa môžete na rovinaté trate v podhorí, exponované výstupy až pod najvyššie štíty Tatier či cyklomagistrálu vedúca takmer okolo celého pohoria Vysokých Tatier.
129 €
213 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
129 €
213 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
30
32
Práve prezerá 43 ľudí
30