Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jedinečný výhľad na panorámu Slovenského raja a Vysoké Tatry. Skvelá dovolenka v Park Hoteli Čingov*** so zľavou do AquaCity Poprad.

47
Popis ponuky

PARK Hotel*** sa nachádza v malebnom prostredí Čingov – Hradisko, vstupnej brány do Slovenského raja. Národný park Slovenský raj a jeho 220 km značkovaných turistických chodníkov vás zavedú do panenskej prírody divokých roklín a kaňonov s množstvom nádherných vodopádov a prírodných scenérií.

PARK Hotel*** ponúka svojim návštevníkom komfortné ubytovanie v izbách s balkónom a nádherným výhľadom na panorámu Slovenského raja a neďalekých Vysokých Tatier.

Komfortné izby a apartmány priamo v Slovenskom raji sú skvelým miestom na oddych pre obchodných cestujúcich ale aj rodiny s deťmi. Každá izba má kúpeľňu s WC a sprchou, satelitný farebný televízor, rádio a telefón, možnosť pripojenia na internet.

V hotelovej reštaurácii si vyberie naozaj každý. V jedálnom lístku nájdete okrem klasických jedál aj rôzne špeciality, ktoré sú pravidelne obmieňané a dopĺňané.

Hosťom je k dispozícií aj rokovacia miestnosť, sauna či hotelový tenisový kurt.

AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami Viac info

13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov, 350 vodných atrakcií ( masážne trysky, vírivky, perličky, vodné hríby), 3 vonkajšie termálne bazény ( 28°- 38°C )s vírivkami a vodnými atrakciami ( plavecký, sedací a relaxačný) vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D Laser show vnútorné luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov (bazén so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivka pre dospelých, terárium s leguánmi, 50m plavecký bazén a parná sauna.Lyžiarske stredisko Mlynky - Biele Vody Viac info

Upravená zjazdovka, ktorú ocenia najmä nenároční lyžiari. Stredisko ponúka aj nočné lyžovanie a upravované bežkárske trate.

Lyžiarske stredisko Vernár Viac info

Stredisko ponúka skvelú rodinnú lyžovačku pre náročných lyžiarov aj začiatočníkov. Lyžiarske svahy ľahkej a stredne ťažkej obtiažnosti sa nachádzajú v nadmorskej výške 800 až 950 m. Ich celková dĺžka dosahuje 1250 m. V stredisku sú vybudované 3 lyžiarske vleky s celkovou hodinovou prepravnou kapacitou 1800 osôb i zasnežovací systém.

Lyžiarske stredisko Lučivná Viac info

ponúka lyžovanie pre začiatočníkov a stredne pokročilých lyžiarov na troch zjazdovkách a štyroch vlekoch, lyžiarsku školu pre lyžiarov a snowboardistov. Pre nelyžiarov snowtubing a pre priaznivcov bežeckého lyžovania niekoľko kilometrov upravených tratí. V areáli sa taktiež nachádza reštaurácia a požičovňa lyží.Lyžiarske stredisko Lopušná dolina Viac info

Stredisko Lopušná dolina sa nachádza pri meste Svit, od ktorého je vzdialené 3 km. K dispozícii sú 4 vleky, z toho dva lyžiarske vleky pre začínajúcich lyžiarov. Maximálna prepravná kapacita vlekov je 2 300 osôb/hod. a dĺžky vlekov od 150 metrov do 700 metrov s výškovým prevýšením 139 metrov rôznej náročnosti. Kvalita zjazdových tratí v lyžiarskom stredisku je zabezpečená mechanickým zasnežovaním.

Lyžiarske stredisko Krompachy - Plejsy Viac info

9 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 10 km, 8 vlekov + 1 dvojsedačkovú lanovku s prepravnou kapacitou až 6 tis. osôb / hod. stredisko bolo v nedávnom období výrazne dobudované a patrí medzi najkrajšie lyžiarske strediská na Slovensku.Lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry Viac info


Najlepšie lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, ktoré získalo v medzinárodnom Skiareateste 5 prestížnych ocenení kvality, ponúka lyžiarom v zimnej sezóne 2014/15 46 km zjazdoviek. Lyžovačku si tak užijú na viac ako 7 km čiernych náročných zjazdovkách, takmer 18 km stredne ťažkých červených a na viac ako 11 km ľahkých modrých tratiach. 9 km dlhé lyžiarske cesty (traverzy) vedú po oboch stranách Chopka.Lyžiarske stredisko Vysoké Tatry Viac info


Východiskový bod slnečnej lyžovačky v Lomnickom sedle začína v stredisku Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica. Najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického Sedla 2 190 m n. m., uspokojí aj najnáročnejších lyžiarov. 1 300 metrové prevýšenie, 5-mesačná garancia snehu, najmodernejšie sedačkové a kabínkové lanovky a rozšírené zjazdovky sú zárukou skvelého zážitku na prvotriednej carvingovej 6,5 kilometrovej trati so šírkou až do 60 m.V Slovenskom raji môžete navštíviť:


Tomášovský výhľad

Tomášovský výhľad je skalnaté bralo terasovitého tvaru neďaleko Spišských Tomášoviec. Je odtiaľto nádherný výhľad do rokliny Hornádu ako aj na štíty Vysokých Tatier. Je to tiež miesto horolezeckého výcviku a skalolezeckých pretekov.

Prielom Hornádu

Prielom Hornádu je približne 16 km dlhý úsek horného toku rieky Hornád od ústia Veľkej Bielej vody po obec Smižany. Hornád tu vytvoril počas tisícročí kaňonovité údolie, ktorým vedie tzv. chodník “Horskej služby”. Na tomto chodníku je zabudovaných 7 kovových mostíkov a lávok, približne 320 m reťazí v exponovaných skalných stenách, 140 stúpačiek a približne 70 m drevených lávok.

Lokalitou vedie aj náučný chodník, ktorý turistov oboznamuje s miestnou flórou, faunou i geomorfológiou.

Najnavštevovanejší chodník

V severnej časti Slovenského raja sa nachádzajú dve turistické centrá - Čingov a Podlesok, ktoré sú spojené 15 km dlhým, atraktívnym, značeným chodníkom, ktorý vedie kaňonom popri rieke Hornád. Toto územie, po ktorom vás prevedie zeleno označený chodník Horskej služby, prechádza v úzkej doline lemovanej 150 m vysokými stráňami a miestami len niekoľko metrov vzdialenými brehmi. Mostíky, stúpačky, rebríky a reťaze vám pomôžu prekonať túto vyše štvorhodinovú cestu v zajatí skál, lesov a vôd Slovenského raja.

Spišský hrad

Spišský hrad patrí medzi najrozsiahlejšie hradné komplexy Európy a je zároveň našim najväčším hradom. V roku 1993 bol zaradený na zoznam svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. V súčasnosti je v správe Spišského múzea.

S jeho výstavbou sa začalo v 12. storočí a svoju terajšiu mohutnosť získal počas nasledujúcich 600 rokov. Okrem pozostatkov hradu je tu aj expozícia Spišského múzea, ktorá sa skladá zo 4 častí:

  • Archeologická časť – približuje vývoj osídlenia hradného kopca a jeho blízkeho okolia v priebehu šiestich tisícročí
  • Hradná kuchyňa
  • Hradná spálňa
  • Mučiareň

www.parkhotelcingov.sk
99 €
188 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
188 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
37
50
30