Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vydajte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvo do Budapešti. Historické pamiatky a návšteva najväčšieho akvária Tropicarium v strednej Európe.

24
Popis ponuky

Perla na Dunaji? Srdce Európy? Je viacero prívlastkov, ktorými sa hrdí hlavné mesto Maďarska. Pre mnohých návštevníkov je to láska na prvý pohľad, iní ju začnú obdivovať až po určitej dobe, ale v jednej veci sa všetci zhodnú: Budapešť je jedno z najkrajšie položených miest na svete.

Počas prehliadky budete môcť obdivovať najrozpoznateľnejší symbol Budapešti budovu parlamentu, ktorá sa hrdo týči na brehu Dunaja, Námestie hrdinov, Rybársku baštu, Budínsky hrad a Citadelu. Z pahorku Gellért je priam nádherný a nezabudnuteľný výhľad na mesto.

Súčasťou zájazdu je návšteva Tropicária, najväčšieho morského akvária v Strednej Európe. Uchvacujúci pohľad je na 11 metrový dlhý tunel a na obrovské 4 metre hlboké žraločie akvárium. Nádrž, kde budú môcť návštevníci hladkať raje, patrí právom medzi najobľúbenejšie. V Tropicáriu nájdete i kúsok dažďového pralesa, kde vám ponad hlavy budú voľne lietať farebné exotické vtáky a voľne poskakovať malé opičky, nehovoriac o žltých, zelených a červených hadoch... Odchod z Budapešti približne o 18.00 hod.

  • návšteva Tropicária
  • prehliadka historickej časti mesta
  • individuálny program

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
41
40
38
Práve prezerá 230 ľudí