Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si rozprávkovú wellness dovolenku pre dvoch pri Bojnickom zámku. Pobyt v 3* hoteli Regia s polpenziou a výhľadom na zámok.

62
Popis ponuky

Hotel Regia*** sa nachádza v príjemnom tichom prostredíhistorického kúpeľného mestečka Bojnice, celosvetovo známehoromantickým zámkom, najstaršou a najrozľahlejšou ZOO, liečebnými termálnymi kúpeľmi, malebnou prírodou...

Hotel Regia*** a bojnický zámok Foto: www.fotogross.sk

HOTEL REGIA***

Najznámejší a najväčší hotel v okolí - je situovaný v malebnom parku bojnických kúpeľov, ktorý plynule nadväzuje na areál Bojnického zámku. Ubytovacia kapacita je 57 izieb a 3 apartmány. Hotel je bezbariérový. Vhodný aj pre rodiny s deťmi, v hoteli jevonkajšie aj vnútorné detské ihrisko (detský kútik).

Wellness v hoteli

Užívať si môžete v hotelovom wellnesse so zľavou 50%

Pre držiteľov kupónu sú pripravené masáže so zľavou 60%

80% izieb s prekrásnym výhľadom na zámok. Hotel ponúka hosťom relaxačný pobyt v prostredí s bohatým výberom rekreačných a kúpeľných aktivít v jeho bezprostrednej blízkosti.

Polpenzia je podávaná v jednej z dvoch štýlových reštaurácií

Kúpele Bojnice 250 m od hotela:

Možnosť využitia služieb v Bojnických kúpeloch

Atrakcie v blízkom okolí:
 • 250 m Kúpele Bojnice, Bojnice (kúpele)
 • 400 m Vodný svet, Bojnice - kúpele (termálne kúpalisko - celoročne)
 • 400 m Termálne kúpalisko Čajka (jún-september)

 • 470 m Prepoštská jaskyňa, Bojnice (jaskyňa)
 • 570 m Múzeum Bojnice, Bojnice (múzeum)
 • 580 m Bojnický zámok, Bojnice (zámok)
 • 1.31 km Aquacentrum Hotel Kaskáda, Bojnice (plaváreň)
 • 1.81 km Krytá plaváreň Prievidza, Prievidza (plaváreň)
 • 2.08 km Zimný štadión Prievidza, Prievidza (zimný štadión)
 • 3.31 km Hornonitrianske múzeum, Prievidza (múzeum)
 • 6.46 km Poruba pri Prievidzi, Prievidza (lyžiarske stredisko)
 • 8.67 km Hornonitriansky banský skanzen, Sebedražie (skanzen)

ZOO BojniceBojnice sa nachádzajú v strede Slovenska v nadmorskej výške 297 m, v oblasti Hornej Nitry, na východných svahoch Malej Magury. Romantické prostredie tohto barokového mestečka Vám zabezpečí nezabudnuteľné zážitky.
69 €
180 €

Recenzie k ponuke (1)

2,00/5Zlé
Hodnotené 1x
2

nedá sa hodnotiť všetko v jednom balíku. Lokalita, stravovanie, personál upratovačiek a jedálne - vysoká spokojnosť. O spokojnosti však nemožno hovoriť o recepcii - arogancia, nesprávne informácie a nepríjemné správanie. Celý dojem z pobytu nám to pokazilo. Recepčná ma pomaly presvedčila,že som nemala nárok si kupón kúpiť, lebo som neni senior, ale v akcii bolo uvedené nielen pre seniorov. Ak očakávate hodinový vstup do Jánovho kúpeľa v cene pobytu ako je uvedené, tak ostanete znova sklamaní. Zľava je vraj iba pre seniorov vo výške 3,00€ na osobu a pol hodiny. Tak isto v kupóne nič také uvedené nebolo, takže arogantne mi bola recepčnou preplatená polovica nákladov a znechutene sme odišli. Veľká škoda, že v recepcii nebola recepčná z 3.4.17, ktorá bola jediná príjemná. Verím, že recepčné sa poučia, pretože s takým prístupom som sa ešte nikde nestretla. Všade si klientov vážia, pretože sú radi, keď sa k nim vrátia, ale my sa už rozhodne do tohto hotela nevrátime.

7.5.2017
69 €
180 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
Práve prezerá 41 ľudí
42
50
Práve prezerá 45 ľudí
40
Práve prezerá 47 ľudí