Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vitamín C, dôležitý výživový doplnok, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy.

40
Popis ponuky

Detail zľavy

Vitamin C vo forme kvapiek je výživový doplnok určený pre deti od 3 rokov. Kvapky sú vhodné pre diabetikov, sladkosť kvapiek zaisťuje xylitol. Užívanie produktov obsahujúcich xylitol namiesto cukru prispieva k udržaniu mineralizácie zubov. Jeden mililiter obsahuje 100 mg vitamínu C, čo predstavuje 125% odporúčanej dennej dávky pre dospelého človeka.

Vitamín C prispieva

K ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, ďasien, pokožky, zubov, chrupaviek a kostí. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa.

Taktiež lieči a pomáha pri krvácanií ďasien a urýchli hojenie rán a popálenín. Znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Pomáha zabrániť rôznim vírusovým infekciám a v prvom rade posilňuje imunitný systém. Poskytuje ochranu proti karcinogénom. Zníži výskyt krvných zrazenín v žilách. Pomáha pri prevencii a liečbe prechladnutia. Znižuje účinky látok, ktoré spôsobujú alergiu. Zabraňuje vytvoreniu škorbutu a asteoporózy. Odporúčame hlavne pre deti.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, ktorá už dlhú dobu žne úspechy v okolitých krajinách a konečne prichádza aj na Slovensko. Základom týchto úspechov je snaha priblížiť sa čo najviac čistote prírodných vitamínov a minerálov. Dcérska firma Naturmarket je jediným oficiálnym distribútorom značky u nás. Výrobky značky OCSO ponúkajú celý rad produktov podporujúcich zdravie a správnu životosprávu. Značka je držiteľom certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvetový systém kontroly kvality a dodržiavania deklarovaných výrobných, spracovateľských a distribučných postupov. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Upozornenie:

Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky alebo iné neobvyklé reakcie, poraďte sa s Vašim lekárom.
2,99 €
4,98 €

Kúpené
98x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
2,99 €
4,98 €

Kúpené
98x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

55
25
48
67