Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Naplánujte si predĺžený víkend v krásnej Budapešti počas zimy, jari či leta. Ubytovanie nájdete v Hoteli Benczur*** v pokojnom centre mesta.

39
Popis ponuky

Ak chcete bývať v centre mesta a zároveň v tichom prostredí obklopenom zeleňou, hotel Benczúr je tou správnou voľbou. Vďaka kvalitným službám si užijete príjemný pobyt v Budapešti. Rezervujte si ubytovanie v samom centre Budapešti! Je to len pár minút chôdze k hlavným pamiatkam a najväčšiemu zelenému parku v meste.

Celá budova je prispôsobená osobám so zdravotným postihnutím.

Izby sú vybavené farebnou TV, telefónom, mini-barom, wi-fi, kúpeľňou s vaňou a sušičom vlasov, niektoré sú klimatizované a všetky sú nefajčiarske.

Jedálny lístok obsahuje pestrú paletu chutí vrátane maďarských špecialít, vegetariánskych a moderných jedál, ktoré sú v súlade s modernými trendmi vo výžive. V lete môžete využiť príjemné posedenie v hotelovej záhrade.

Nádherná európska metropola len pár kilometrov od slovenských hraníc by nemala chýbať v žiadnom fotoalbume. Pozrite si neogotickú budovu Parlamentu, Baziliku sv. Štefana či najväčšie Tropicarium v strednej Európe s mississipskými aligátormi či žraločím akváriom. Mesto Budapešť je uvedené ako jedno z najkrajších svetových miest na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Budapešť je známa aj ako "mesto kúpeľov". V Budapešti je viac termálnych prameňov ako v ktoromkoľvek inom hlavnom meste sveta. Je ich tam spolu 118 a vyprodukujú viac ako 70 miliónov litrov termálnej vody denne. Teplota vody sa pohybuje medzi 21 až 78 °C. V súčasnej dobe existuje 15 verejných termálnych kúpeľov v Budapešti.

Bazilika sv. Štefana - najväčší katolícky kostol v Budapešti, najvýznamnejšia maďarská katolícka pamiatka.

Námestie hrdinov - momumentalne námestie na konci Andrássyho triedy.

Budapeštianska Štátna opera - novorenesančná budova je skvostom architektúry v Budapešti. Má bohatú vnútornú výzdobou, ktorá odráža jej eleganciu a krásu.

Budínsky hrad - je historický zámok a komplex budov z obdobia uhorských kráľov v Budapešti.

  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register.hotelvoucheronline.com/.
  • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna (z políčka vyznačeného ružovou na spodu pravej strany obrázka)
  • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna (z políčka vyznačeného modrou na spodu pravej strany obrázka)
  • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA
  • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili
  • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

54
53
39
Práve prezerá 113 ľudí
33
Práve prezerá 43 ľudí