Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Fantastická dovolenka v Hoteli Granit Tatranské Zruby*** s Gopassmi do ski centier Tatranská Lomnica či Štrbské Pleso a polpenziou.

33
Popis ponuky

Tatranské Zruby sú výnimočnou časťou obce Vysoké Tatry a zároveň pokojným zázemím rušného Smokovca a výborným východiskom na turistiku v centrálnej časti Vysokých Tatier. Hotel Granitaklimatické kúpele Tatranské Zruby sa nachádza vo Vysokých Tatrách na úpätí Slavkovského štítu v nadmorskej výške 1000 m n.m., na území Tatranského národného parku.

Hotel a klimatické kúpele poskytujú ubytovacie a stravovacie možnosti európskeho štandardu s relaxačným zázemím a navyše poskytujú komplexnú klimatickú kúpeľnú liečbu. Súčasťou kúpeľnej liečby je aj novovybudované oddelenie rehabilitácie, ktoré bolo uvedené do prevádzky v roku 2010.

Lôžková kapacita hotela je 230 lôžok v jednoposteľových, dvojposteľových, trojposteľových a štvorposteľových izbách s možnosťou prístelky. Hotel má k dispozícii štyri apartmány so samostatnou pracovňou (PC s internetom) pre menšie rokovania (8 ľudí). Súčasťou každej izby je farebný TV, rádio, vlastné sociálne zariadenie, sprcha, chladnička.

Návštevníci a hostia majú zabezpečené raňajky formou bohatých bufetových stolov, obedy a večere výberom z dvoch jedál. Chutné jedlá a dezerty pripravuje skúsený tím kuchárov na čele so šéfkuchárom s dlhoročnou praxou, ktorý dbá aj na estetiku podávaných jedál. Jedáleň s kapacitou 246 osôb ponúka možnosť celodenného stravovania s panoramatickým výhľadom na mesto Poprad.

Nový moderný lobby bar, v ktorom si môžete pochutnať na našej vlastnej značke kávy, ku ktorej patrí naša štrúdľa Granitka. Príjemnú atmosféru dotvára krb, ktorý vás zahreje pri dlhých zimných večeroch. Pre náročnejších je k dispozícií VIP salónik, kde si môžete vychutnávať pokojný večer pri whisky a cigare.

Detský kútik je otvorený neobmedzene, situovaný oproti recepcii, plný hračiek, detského domčeka so šmýkačkou a knižkami. Internet je v hoteli úplne zadarmo, bez hesla využiteľný v celom priestore a na každom poschodí. K dispozícii sú aj knižnica, stolný tenis, biliard, úschovňa bicyklov, tenisový kurt či posilňovňa...

Hotel ponúka možnosť konzultácie s lekárom. K dispozícii sú tieto rehabilitačné a vodoliečebné procedúry:

Vírivý kúpeľ, perličkový kúpeľ, kanadská vaňa, spa vaňa, škótske streky, elektromasážne prístroje (masážne kreslo, masážna posteľ, elektromasáž chodidiel), sauna, klasická masáž, reflexná masáž, solárium, rašelinový zábal, solux, bioptropná lampa, inhalácie s vincentkou, oxygenoterapia, diadynamik, ultrazvuk, interferenčné prúdy, TENS prúdy.

Prírodné liečivé zdroje

Klíma kúpeľov je horská, mierne stimulujúca, s tonizujúcim účinkom vyššej polohy, kde je znížená tenzia O2 a zosilnená intenzita slnečného žiarenia. Ovzdušie je chladnejšie, ale poloha vylučuje prudké vetry. Je výrazný teplotný rozdiel medzi dňom a nocou, čo má výrazný stimulujúci účinok na organizmus a jeho termoregulačný systém. Je tu čisté, prakticky bezalergenové ovzdušie, výhodné pre alergikov a pri liečení chorôb dýchacích ciest. Taktiež priaznivo pôsobí na ľudí so zníženou odolnosťou voči infekciám, hypochromnou anémiou, neurózami, neurovegetatívnou dystóniou a nefixovanými hypertenziami.

Základným liečebným faktorom je klimatoterapia doplnená o inhalačnú liečbu, balneoterapiu, svetloliečbu, elektroliečbu, liečebnú telesnú výchovu, lymfodrenáž a masáže.

Lyžovanie a turistika

Vysoké Tatry ponúkajú vyše 600 km značených turistických chodníkov, ktoré návštevníkom umožňujú spoznávať tie najkrajšie miesta našich veľhôr. Vaše kroky môžu zamieriť nielen do nádherných dolín, na horské chaty, k brehom tatranských plies s krištáľovo čistou vodou ale rovnako tak aj na vysokohorské sedlá a tatranské vrcholy s magickými výhľadmi.

Skipasy Gopass môžete využiť napríklad v lyžiarskych strediskách Jasná Nízke Tatry, Tatranská Lomnica či Štrbské Pleso, ale aj na jazdu lanovkou na Lomnický štít.

Tatranská Lomnica je najvyššie položené lyžiarske stredisko na Slovensku. Na úpätí Lomnického štítu sú upravované terény až do nadmorskej výšky 2196 m. Stredisko ponúka najväčšie prevýšenie na Slovensku (1308 m) a podľa vlastných meraní OnTheSnow tiež najdlhšiu zjazdovku na Slovensku (5500 m).

PARK SNOW ŠTRBSKÉ PLESO (1350 m. n. m)

Najvýznamnejšie tatranské stredisko zimných športov a mekka severských lyžiarskych disciplín. Medzinárodne uznávaný športový komplex FIS, kde sa v roku 1970 uskutočnili Majstrovstvá sveta v severských disciplínach a každý rok je dejiskom významného športového podujatia.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

55
38
40
33